اسماعیل حسن‌زاده، رئیس کمیته انضباطی گفت: به همراه ناظرین کمیته انضباطی دیدار دو تیم پرسپولیس تهران و سپاهان اصفهان را زیر نظر خواهم داشت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، اسماعیل حسن‌زاده رئیس کمیته انضباطی اظهار داشت: با توجه به حساسیت مسابقات در هفته‌های پایانی و لزوم حضور ناظران انضباطی در مسابقات حساس همکاران ما در ورزشگاه‌ها حاضر می شوند و در مسابقات حساس در لیگ برتر و لیگ‌های پایین‌تر، حداقل یک ناظر انضباطی در ورزشگاه حضور دارد و گاهی هم ناظران غیرمحسوس در جایگاه‌های تماشاگران حاضر می‌شوند و جزئیات اتفاقات را با مستندات، عکس و فیلم به کمیته انضباطی ارائه می‌دهند.

وی ادامه داد: در این هفته در دیدار پرسپولیس و سپاهان که در ورزشگاه ازادی برگزار می‌شود، علاوه بر ناظران انضباطی که قبلاً تعیین شدند، من نیز به عنوان رئیس کمیته انضباطی نیز در ورزشگاه حضور خواهم داشت. البته امیدواریم که مسابقه بزرگ بین دو تیم سپاهان و پرسپولیس زیبا، پُر تماشاگر و توأم با آرامش باشد و اگر هم اتفاقاتی خاصی افتاد، قطعاً از دید مقامات رسمی مسابقه و ناظران انضباطی دور نخواهند ماند و اضافه می‌کنم که حسب اطلاع برخی از همکاران کمیته اخلاق نیز در ورزشگاه حضور خواهند یافت.

رئیس کمیته انضباطی در پایان گفت: مانند همیشه هواداران تیم محبوب خود را تشویق کنند و از مدیران و مسئولان و کادر فنی هر دو تیم هم تقاضا داریم با آرامش کامل و بدون هر گونه صحبت و یا مصاحبه چالش برانگیز، همکاری لازم را با مقامات مجری این دیدار بزرگ به عمل آورند.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )