عبدالله ویسی، سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر از انتخاب علیرضا فغانی به عنوان داور دیدار این تیم مقابل سرخپوشان پاکدشت ابراز رضایت کرد.

عبدالله ویسی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در آستانه دیدار فردای تیمش برابر سرخپوشان پاکدشت گفت: خوشبختانه شرایط تیم عالی است و بازیکنان، کادر فنی، هواداران و مسئولان به این خودباوری رسیده‌اند که می‌توانیم به یک موفقیت بزرگ برسیم. در واقع لیگ برتر به ما چشمک زده است و فردا تمام بوشهر در تهران خواهند بود. یک عده حضور فیزیکی خواهند داشت و قلب بقیه مردم هم در تهران است تا تیم‌شان به لیگ برتر صعود کند.

وی در مورد انتخاب علیرضا فغانی به عنوان داور بازی سرخپوشان پاکدشت - شاهین شهرداری بوشهر تأکید کرد: انتخاب فغانی بهترین خبر ممکن برای من بود و خیالم بابت داوری راحت است. امیدوارم که در این بازی به نتیجه دلخواه‌مان دست پیدا کنیم.

سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر در پاسخ به این پرسش که آیا گل ریحان اصلی‌ترین رقیب تیمش برای صعود به لیگ برتر است، اظهار داشت: تمام بوشهر بسیج شده‌اند تا تیم ما لیگ برتری شود و در تبریز نیز همه بسیج می‌شوند تا شهرداری نتیجه بگیرد و موقعیتش برای ماندن در لیگ دسته اول به خطر نیفتد. ما در هفته آخر استراحت داریم به همین دلیل باید در این هفته نتیجه بگیریم و منتظر اتفاقات باشیم.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.