سیدمحمدرضا حسینی، هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان اعتقاد دارد که کلید صعود تیمش از گروه اول مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، شکست دادن الوصل امارات است.

سیدمحمدرضا حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم با اشاره به آخرین وضعیت تیمش بعد از تساوی برابر پرسپولیس گفت: تیم ما خوشبختانه شرایط خوبی دارد و خودمان را آماده بازی با الوصل می‌کنیم. در بازی با پرسپولیس هم نمایش خوبی داشتیم، خصوصاً در نیمه اول که چند موقعیت خوب را از دست دادیم. در نیمه دوم هم شاهد یک بازی برابر بودیم هر چند که معتقدم می‌توانستیم پرسپولیس را در اصفهان شکست بدهیم. البته باید این را هم گفت که آنها صدرنشین لیگ برتر و یکی از بهترین تیم‌های ایران هستند و ما بازی بسیار سختی را در پیش داشتیم.

وی همچنین با اشاره به نتایج خوب ذوب‌آهن در ۱۱ بازی گذشته عنوان کرد: ما شروع خوبی در لیگ امسال نداشتیم و اتفاقاتی رخ داد که خوب امتیاز نگرفتیم. بعد از آمدن علیرضا منصوریان هم چند هفته خوب نتیجه نگرفتیم، چون این مربی نیاز به زمان داشت تا تفکراتش را در ذوب‌آهن جا بیندازد. خوشبختانه همه چیز عوض شد و همدلی و صمیمیت بین بازیکنان بیشتر شد. خدا را شکر که در این مدت نتایج خوبی گرفتیم. امیدوارم در پنج بازی باقیمانده در لیگ برتر، خوب امتیاز بگیریم و یک جایگاه نسبتاً خوب به دست بیاوریم.

هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن با اشاره به وضعیت این تیم در لیگ قهرمانان آسیا و بازی با الوصل امارات خاطرنشان کرد: در جدول با گرفتن هفت امتیاز صدرنشین هستیم و موقعیت خوبی داریم، اما فراموش نمی‌کنیم که سه بازی دیگر باقی مانده است. هدف ما این است که به عنوان تیم صدرنشین صعود کنیم و شکست دادن الوصل هم در بازی روز سه‌شنبه، کلید صعود ما از این گروه است. امیدوارم که در بازی خانگی برابر الوصل سه امتیاز را بگیریم و شانس‌مان را برای صعود بیشتر کنیم.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )