کیلیان امباپه، ستاره پاری‌سن‌ژرمن نسبت به شایعه احتمال پیوستنش به رئال مادرید واکنش نشان داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، کیلیان امباپه که در برتری ۳ بر یک شب گذشته (یکشنبه) پاری‌سن‌ژرمن مقابل موناکو در هفته سی‌وسوم لوشامپیونه فرانسه، برای پاریسی‌ها هت‌تریک کرد تا جشن قهرمانی این تیم باشکوهتر برگزار شود، درباره شایعه احتمال پیوستنش به رئال مادریدِ تحت‌هدایت زین‌الدین زیدان به شبکه تلویزیونی «کانال پلاس» فرانسه گفت: من اینجا و در این پروژه هستم. برای رئال مادرید هم خوب است که زیدان به روی نیمکت این تیم بازگشته و من هم به عنوان یک تحسین‌کننده بازی آنها را تماشا خواهم کرد.

ستاره ۲۰ ساله پاری‌سن‌ژرمن با هت‌تریک در بازی شب گذشته، تبدیل به اولین بازیکنی شد که از فصل ۹۰-۱۹۸۹ موفق به ثمر رساندن ۳۰ گل در بالاترین سطح فوتبال باشگاهی فرانسه شده است، اتفاقی که در در فصل ۹۰-۱۹۸۹ توسط ژان پی‌ییر پاپین افتاده بود.

وی در این باره گفت: آخرین بازیکنی که موفق به ثمر رساندن ۳۰ گل در لوشامپیونه شده بود را می‌شناختم. بابت ثبت چنین آماری هم خوشحال هستم اما فصل هنوز تمام نشده و می‌توانم بر شمار گل‌های زده خودم بیفزایم.

امباپه که هفته آینده می‌تواند با پاری‌سن‌ژرمن در فینال جام حذفی فرانسه در تقابل با رن، دومین قهرمانی خود را در فصل جاری تجربه کند، تصریح کرد: ما واقعاً به دنبال قهرمانی در لوشامپیونه بودیم، بنابراین از این بابت خوشحال هستیم و آماده‌سازی خوبی برای بازی هفته آینده خواهیم داشت.

مهاجم PSG در تکمیل صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: ما بابت اتفاقی که در بازی با منچستریونایتد - در دور برگشت از مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا - افتاد، ناراحت شدیم، اما فوتبال ادامه دارد و باید آن بازی را به دست فراموشی بسپاریم. به هر حال با کسب دوگانه قهرمانی خوشحال خواهیم شد.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.