مدافع تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان گفت: پائولو سرجیو مربی بسیار خوبی است و امیدوارم باشگاه این مربی را برای فصل آینده هم حفظ کند.

عقیل کعبی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به برد ۴ بر یک تیمش برابر فولاد خوزستان گفت: در دقایق ابتدایی سردرگم بودیم ولی با گذشت زمان شرایط بهتر شد و توانستیم خودمان را در زمین پیدا کنیم. یک تعویض اجباری هم داشتیم که هخامنش مصدوم شدم و بالوتلی به زمین آمد، خوشبختانه این بازیکن برزیلی هم توانست ۳ گل به فولاد بزند و نقش مهمی در برد تیم ما داشت. خوشحالم در این بازی ۳ امتیاز را گرفتیم و امیدوارم در ۴ بازی بعدی هم نتایج خوبی بگیریم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا بازیکنان فولاد در این بازی صنعت‌نفت را دست‌کم گرفته بودند تاکید کرد: فولاد شرایط خاصی برای این بازی داشت. آنها نه شانس کسب سهمیه دارند نه خطر سقوط، به همین دلیل امتیاز این بازی شاید زیاد به دردشان نمی‌خورد! ما روی نقاط ضعف آنها کار کرده بودیم و روی ضدحمله به فولاد ضربه زدیم. ۳ گل ما روی ضدحملات به ثمر رسید.

کعبی اظهار داشت: امسال در خیلی از بازی‌ها از حریفان جلو بودیم ولی بازی‌ها را با تساوی به پایان رساندیم. حق ما این بود که امتیازهای بیشتری بگیریم ولی خدا را شکر که دو برد پیاپی به دست آوردیم و باید در ۴ بازی پایانی هم نتایج خوبی بگیریم. امسال سرجیو برای صنعت‌نفت خیلی زحمت کشید، این مربی به جوان‌ها اهمیت می‌دهد و تیم خوبی درست کرده است. امیدوارم باشگاه پائولو سرجیو را برای فصل بعد حفظ کند، قطعا تیم ما می‌تواند در فصل آینده حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.