پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: بازی با الهلال بسیار حساس است و بازیکنان استقلال هرگز نباید در باد پیروزی قبلی مقابل این تیم بخوابند.

پیمان صاحب جمعی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: استقلال در بازی رفت مقابل الهلال بسیار هوشمند بود و خیلی اقتصادی از موقعیت‌هایی که به دست آورد استفاده کرد. امیدوارم در بازی برگشت هم این اتفاق بیفتد.

وی افزود: الهلال تیمی حرفه‌ای است و قطعاً آنها اتفاقات بازی رفت را فراموش کرده‌اند. بچه‌های ما هم باید پیروزی قبلی را به فراموشی بسپارند و هرگز در باد آن پیروزی نخوابند. چون این یک بازی دیگر است و شرایطی کاملاً متفاوت دارد.

مدافع پیشین آبی پوشان گفت: پیروزی در این دیدار شانس استقلال را برای صعود به مرحله بعدی تا حدود زیادی افزایش می‌دهد و عدم پیروزی تا حدودی این شانس را از بین می‌برد. لذا این مهمترین بازی استقلال در این فصل از لیگ قهرمانان آسیا می‌باشد.

صاحب جمعی بازگشت مصدومان استقلال را شانس بزرگی برای شفر پیش از این بازی دانست و گفت: طارق همام و وریا غفوری از بازیکنان مهم این فصل بودند که متأسفانه بازی‌های زیادی را از دست دادند. شاید اگر این دو بازیکن مصدوم نمی‌شدند سرنوشت دربی و حتی سرنوشت این فصل فوتبال هم تغییر می‌کرد.

پیشکسوت آبی پوشان سپس با اشاره به تداوم محرومیت باقری گفت: نمی‌دانم باقری چه کار کرده که مستحق چنین محرومیتی است. اما مدیران باشگاه باید این بازیکن را به تیم بازگردانند و اگر قرار به تنبیه و جریمه‌ای هم باشد، آن را از نظر مالی اعمال کنند و تیم خودشان را از خدمات یک بازیکن توانمند محروم نکنند.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.