مربی پیشین پرسپولیس گفت: امیدوارم معضل پرسپولیس در خط حمله حل شود و شاهد عملکرد بهتر در این پست باشیم.

حمید درخشان در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم, درباره دیدار تیم فوتبال پرسپولیس مقابل الاهلی عربستان, اظهار داشت: با توجه به وضعیت فعلی پرسپولیس باید گفت این تیم موقعیت خوبی دارد اما همیشه باید یادمان باشد که لیگ قهرمانان آسیا با رقابت‌های داخلی متفاوت است, ضمن اینکه الاهلی در بازی رفت شناخت خوبی از پرسپولیس پیدا کرده که البته این مورد متقابل است وپرسپولیس نیز از حریفش شناخت خوبی دارد.

وی ادامه داد: پرسپولیس باید در این بازی هم هوشیارانه بازی کند و هم نتیجه بگیرد تا به رده بالاتر گروهش صعود کند و به دور دوم برسد. حُسن این بازی این است که دو تیم شناخت خوبی از هم دارند, البته امیدوارم معضل پرسپولیس در خط حمله نیز حل شود و شاهد عملکرد بهتر در این پست باشیم. این بازی خیلی بازی مهم است و تیم به کسب امتیاز احتیاج دارد.

مربی پیشین پرسپولیس با اشاره به عملکرد ماریو بودیمیر تصریح کرد: متاسفانه تاکنون از او عملکردی در سطح یک بازیکن خارجی که به تیم آمده را ندیده‌ام. از دید خودم می‌گویم که هنوز بودیمیر نتوانسته به خط جلوی پرسپولیس کمک کند و ما هنوز در این پست مشکل داریم. اگر قرار باشد تیم در آسیا موفق باشد باید این مشکل حل شود, وگرنه همین جا (مرحله گروهی) گرفتار می‌شویم. امیدواریم به خط حمله نگاه ویژه‌ای داشته باشند تا زحمات تیم در سایر خطوط و دوندگی بازیکنان به هدر نرود و بتوانیم بیشتر به گل برسیم.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.