لوچانو اسپالتی، سرمربی تیم فوتبال اینتر تساوی تیمش مقابل جالوروسی را نتیجه عادلانه‌ای خواند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، لوچانو اسپالتی در پی تساوی یک بر یک خانگی شب گذشته (شنبه) شاگردانش مقابل رم در هفته سی‌وسوم سری A ایتالیا به شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت ایتالیا» گفت: نتیجه عادلانه بود چون هر دو تیم فرصت‌هایی داشتد و ما بر خلاف خط دفاعی‌مان که سازمان یافته بود، در خط حمله خوب نبودیم. پس از اینکه رم در نتیجه پیش افتاد، تصمیم گرفت بازی دفاعی‌تری از خود ارائه دهد و فضایی را بین خطوط دفاعی و میانی‌شان در اختیار بازیکنان ما قرار ندهد. رم به ما این اجازه را داد تا در خط میانی توپ را به گردش در آوردیم و چشم به ضدحملات داشت و گلش را هم به این شکل به ثمر رساند.

وی افزود: در نیمه دوم ما صبور و سازمان‌یافته‌تر بودیم. ما با نیروی هجومی بیشتری به سمت دروازه رم حمله کردیم که این می‌توانست از جهت فضای زیادی که در خط دفاعی‌مان بود، خطرناک باشد اما بازیکنان ما کارشان را به خوبی انجام دادند و موفق شدیم آرام‌آرام به جریان بازی برگردیم. به نظرم ما می‌توانستیم بهتر از این هم کار کنیم چون در برخی موارد پاس‌های اشتباهی می‌دادیم که در سطح تیمی همچون اینتر نباید اینطور باشد. در کل نتیجه تساوی عادلانه و ارزشمند بود.

سرمربی اینتر همچنین در تمجید از زننده گل تساوی تیمش در این بازی اظهار داشت: پریشیچ در پستی بازی می‌کند که می‌تواند در کارهای هجومی تیم شرکت کند، اما در عوض به عقب برمی‌گردد و در کارهای دفاعی به تیم کمک می‌کند. ایوان بازیکن مفیدی است، در نبردهای هوایی قدرتمند است و در محوطه جریمه حریف خطرناک است، این در حالی است که در بازی با تیم فیزیکی همچون رم باید چنین مهارت‌هایی داشته باشید.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.