سرمربی میلان پس از تساوی تیمش در خانه پارما اعتراف کرد که انتظار کسب نتیجه بهتری از شاگردانش داشته است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، میلان فرصت تثبیت جایگاهش در رده چهارم جدول رده‌بندی را با قبول تساوی یک بر یک در خانه پارما در هفته سی‌و‌‌سوم سری A از دست داد. این اتفاق در حالی رخ داد که میلانی‌ها در دقیقه ۶۹ پیش افتادند و تا سه دقیقه به پایان از حریف خود پیش بودند. این تساوی سبب شد که رم رده‌ پنجمی و میلان رده ششمی هر دو این فرصت را داشته باشند که در این هفته از میلان سبقت و جای این تیم را در رده چهارم بگیرند.

جنارو گتوسو سرمربی میلان در پایان بازی به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا گفت: در نیمه اول بیش از اندازه سر‌به هوا بازی می‌کردیم و پارما فضاها را می‌بست و ما عملکرد خوبی نداشتیم. ما شانسی پیش افتادیم و بعد پارما از ضربه ایستگاهی که داشت نهایت استفاده را برای زدن یک گل فوق‌العاده برد و امتیازی که حقش بود را گرفت. پارما ویژگی‌هایی خاصی دارد از جمله اینکه با ۵ بازیکن دفاع می‌کند و ما می‌‌دانستیم که این تیم چطور بازی می‌کند. هوا برای هر دو تیم گرم بود اما آنها برای کسب امتیاز انگیزه بیشتری نشان دادند. ما ساده‌لوحانه بازی کردیم و به عنوان مثال ضربات ایستگاهی ناشیانه‌ای به حریف تقدیم می‌کردیم. شاید من از نظر فنی هنوز آنقدر مربی خوبی نشده‌ام که بتوانم به بازیکنانم بفهمانم توجه به این جزئیات چقدر اهمیت دارد.

گتوسو افزود: من مربی هدف‌گرایی هستیم و دوست دارم واقعیات را بگویم. از من انتظار می‌رفت که در این بازی کارهای بیشتری انجام دهم البته می‌دانستم که بازی در خانه پارما سختی‌هایی دارد که می‌تواند ما را به دردسر بیندازد. در صحنه‌ای که می‌توانست به گل دوم‌‌مان تبدیل شود بدشانس بودیم چون تله آفساید حریف بسیار فشرده بود. به هر حال این اتفاقی است که دیگر رخ داده.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.