مدیرعامل باشگاه سپاهان دیدار هفته آینده این تیم مقابل پرسپولیس را شش امتیازی خواند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مسعود تابش مدیرعامل باشگاه سپاهان پس از پیروزی ۵ بر ۲ این تیم مقابل سایپا گفت: خوشبختانه بچه‌ها با بازی خوبی که انجام دادند، برد شیرینی به دست آوردند. اگر به بازی‌های قبل هم نگاه کنید ما فرصت‌های زیادی داشتیم که خوشبختانه امروز این فرصت‌ها تبدیل به گل شد و توانستیم نتیجه خوبی بگیریم. تیم واقعاً خوبی داریم و بچه‌ها شایسته هستند، اما در هر صورت فوتبال بعضی وقت‌ها به شانس هم بستگی دارد. امروز برد خوبی به دست آوردیم و به کورس بازگشتیم. ما صددرصد به قهرمانی امیدواریم.

وی در مورد بازی هفته آینده این تیم مقابل پرسپولیس گفت: بازی حساسی با پرسپولیس داریم،‌ آنها تیم خوبی هستند و ما هم باید در خانه حریف بازی کنیم، اما نشان داده‌ایم مرد روزهای سخت هستیم. قطعاً این بازی برای ما ۶ امتیازی است و مطمئن باشید بازی خوبی انجام خواهیم داد و امیدوارم نتیجه خوبی هم کسب کنیم.

مدیرعامل باشگاه سپاهان در واکنش به این پرسش که شنیده می‌شود در پایان فصل این باشگاه با قلعه‌نویی قطع همکاری خواهد کرد، گفت: نمی‌دانم این شنیده‌‌ها از کجا سرچشمه می‌گیرد، چون خود ایشان هم چنین حرفی نزده است. قلعه‌نویی یک فصل دیگر قرارداد دارد. اجازه دهید از الان ما وارد حاشیه نشویم. فصل آینده هم با قلعه‌نویی قرارداد داریم و ان‌شاءالله این همکاری ادامه خواهد داشت.

«آیا پاداش ویژه‌ای برای بازی با پرسپولیس در نظر خواهید گرفت؟» تابش در واکنش به این پرسش گفت:‌ بله، ما آئین‌نامه پاداش و جریمه داریم ولی با توجه به ارزشمند‌تر بودن این بازی، قطعاً‌ پاداش ویژه‌ای در نظر خواهیم کرد.

وی در مورد اینکه برخی از باشگاه‌ها پاداش‌های نجومی به بازیکنان می‌دهند و آیا باشگاه سپاهان می‌تواند چنین کاری انجام دهد؟ عنوان کرد: نه، ما جان این پاداش‌ها را نداریم، اما یک پاداش ویژه برای بازی هفته آینده در نظر خواهیم گرفت. پاداش قهرمانی هم که ویژه‌تر است.

مدیرعامل باشگاه سپاهان در پاسخ به این پرسش که آیا همچنان به قهرمانی امیدوار است، گفت: بله ما همچنان امیدوار هستیم،‌ در بازی هفته گذشته مقابل استقلال یک گوجه باعث شکست تیم ما شد! متأسفانه هر چقدر به ناظر بازی که مسئولیتی هم در دپارتمان داوری دارد، گفتند یک گوجه بیشتر نیست، اما او طلب آتش‌نشانی می‌کرد و در اوج فشار ما روی دروازه استقلال، شش دقیقه بازی را خواباند. بچه‌ها هم در ثانیه‌های آخر کمی از دروازه مراقبت نکردند و آن گل را دریافت کردیم. همان گوجه کار ما را خراب کرد و امیدوارم دیگر گوجه برای ما مشکل درست نکند.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱۲ )