علیرضا منصوریان، سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن مدعی شد اگر مهاجم آفریقایی تیمش موفق به گلزنی می‌شد، روند بازی سبزپوشان مقابل پرسپولیس تغییر می‌کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری تسنیم از اصفهان, علیرضا منصوریان بعد از تساوی بدون گل تیم‌های ذوب‌آهن و پرسپولیس در هفته بیست‌و‌ششم لیگ برتر, اظهار داشت: بازی فوق‌العاده خوبی بود و جاندار و پایاپای. طبیعی بود که رقیب ما برای حفظ صدر جدول می‌جنگید و ما هم دنبال این بودیم که جایگاه‌مان را در جدول بهتر کنیم. آرامش بهتری داشتیم و در نیمه اول کاملاً مالک بازی بودیم و چند موقعیت خوب داشتیم. در نیمه دوم هم بازی پایاپای بود و اگر ضربه سر اوساگونا گل می‌شد، جریان بازی تغییر می‌کرد.

می‌توانستیم در نیمه اول کار پرسپولیس را تمام کنیم وی افزود: در کل به پرچم مقدس ایران که روی قسمت چپ پیراهن‌مان قرار دارد افتخار می‌کنیم و امیدواریم که بتوانیم نماینده شایسته‌ای برای فوتبال ایران باشیم. هر دو تیم زحمت زیادی کشیدند و خسته نباشید می‌گویم، اعتقاد دارم که در نیمه اول می‌توانستیم کار را تمام کنیم.

از نتیجه راضی نیستیم چون می‌توانستیم پرسپولیس را ببریم سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن در پاسخ به سؤالی که آیا از نتیجه بازی راضی است، عنوان کرد: از نتیجه راضی نیستیم، چرا که جزو معدود دفعاتی بود که پرسپولیس را می‌شد، برد و آنها در نیمه اول خوب نبودند. ما در طول هفته تمرینات زیادی کرده بودیم و بازیکنانم آن چیزی که از آنان می‌خواستم را انجام دادند. می‌توانستیم روی ضربات کاشته به گل برسیم، اما خوش‌شانس نبودیم و شاید قسمت ما همین یک امتیاز بود.

از آذری خواستم تا اجازه بدهد بازی برگزار شود منصوریان افزود: البته از بازیکنانم راضی هستم، چرا که همه آنها خوب بودند و وقتی فرم ما ایده‌آل باشد ذوب‌آهن خوب است. همچنین از هواداران‌مان ممنونم و دست آنها را می‌بوسم، اما امروز روی سکوها اتفاقاتی افتاد و بحث میزبان و میهمان رعایت نشد. امروز هواداران ما پشت در ماندند و وقتی در ورزشگاه را باز می‌کنند دیگر ۹۰ به ۱۰ رعایت نمی‌شود و به نظرم نیاز است تا جلسات بیشتری برای این موضوع بگذارند. امروز سعید آذری نمی‌خواست بازی برگزار شود و من از او خواهش کردم و خواستم این بازی برگزار شود و برای بازی‌های بعد جلسات بیشتری برگزار شود.

بازی مقابل پرسپولیس نقطه عطف ما بود وی درباره عملکرد بازیکنانش مقابل پرسپولیس گفت: این بازی نقطه عطف ما بود، چرا که از نظر انگیزشی بازیکنان به لیگ قهرمانان آسیا فکر می‌کنند و فرم ایده‌آل ما برای این بازی‌هاست و بازی امروز ما پیش درآمدی برای لیگ قهرمانان آسیا بود. به‌هرحال بازیکنان ما باید بدانند که تا آخرین لحظه امکان رخ دادن هر اتفاقی وجود دارد. ما تیم را با ۱۴ نفر نبستیم، بلکه در تیم من ۲۲ بازیکن حضور دارند و بازیکنان را آماده نگه می‌داریم که هر زمان لازم شد به میدان بروند. بازیکنان باید بدانند که شاید در یک بازی ما هفت تغییر داشته باشیم و به آنها شانس بازی می‌رسد، همان‌طور که در چند بازی اخیر نزدیک پنج تغییر داشتیم و این مسئله جوانان‌مان را امیدوار می‌کند که می‌توانند بازی کنند.

مهاجمان ما اجازه ندادند شجاع و سیدجلال از عقب زمین بازی‌سازی کنند منصوریان درباره عملکرد ارسلان مطهری هم تصریح کرد: او عملکرد فوق‌العاده‌ای از دید من دارد، چرا که کاری که می‌خواستم را در زمین انجام داد. او به همراه اوساگونا اجازه ندادند که شجاع و سیدجلال از عقب زمین بازی‌سازی کنند. البته ارسلان بازیکن لحظه‌ای است و چیزی که در ذهنش هست را در یک لحظه انجام می‌دهد. ما زوج خوبی داریم و نیاز است که در ادامه مسابقات و لیگ قهرمانان آسیا به هماهنگی خوبی برسند.

در ذوب‌آهن با هم گریه می‌کنیم، با هم می‌خندیم و در کنار هم هستیم سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن درباره اینکه چه اتفاقی افتاد که ذوبی‌ها شرایط خوبی در نیم‌فصل دوم پیدا کرده‌اند، عنوان کرد: قبل از هر چیز باید خدا را شکر کنم. ما وقتی تیم را تحویل گرفتیم این تیم از نظر روحی و روانی عقب بود و از طرفی ذوب‌آهن طرفداران زیادی هم ندارد که به بازیکنان انگیزه بدهند. پیش از هر چیز در تیم اتحاد ایجاد کردیم و باید از قاسم حدادی‌فر تشکر کنم که در این راه به ما کمک زیادی کرد. بعد هم ما ۲۵ روز زودتر از سایر تیم‌ها تمرینات خودمان را آغاز کردیم. ما خوب تمرین می‌کنیم و مثل یک خانواده هستیم، به این صورت که با هم گریه می‌کنیم، با هم می‌خندیم و در کنار هم هستیم. همچنین جا دارد که از سعید آذری، مدیرعامل باشگاه تشکر کنم که تلاش زیادی می‌کند تا حواشی از ما دور باشد و من به عنوان سرمربی فقط کار فنی انجام می‌دهم و نیازی نیست تا به کارهای دیگر فکر کنم.

وی خاطر نشان کرد: امروز باید گله‌ای انجام دهم و آن این است که من اصفهان را دوست دارم، اما امروز برای ورود به استادیوم اذیت شدیم. من همیشه به بازیکنانم می‌گویم که باید به پلیس ناجا و پلیس راهور احترام بگذارند، چرا که هرجا این عزیزان باشند، احساس امنیت می‌کنیم، اما امروز وقتی می‌خواستیم وارد ورزشگاه فولادشهر شویم جلوی ما را گرفتند و گفتند باید از مسیر دیگری برویم و این مسئله ۱۰ دقیقه زمان ما را گرفت. من از مسئولان این حوزه تقاضا می‌کنم که به این مسائل رسیدگی کنند، چرا که مأموران پلیس و راهور باید حافظ امنیت ما باشند نه اینکه ما را اذیت کنند. حتی دیدم شما خبرنگاران هم برای حضور در استادیوم اذیت شدید و شما را هم راه نمی‌دادند.

کت و شلوار آبی را از قبل برای بازی مقابل پرسپولیس آماده کرده بودم سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن درباره کت و شلوار آبی‌رنگش که امروز پوشیده بود، تصریح کرد: من کاری را تصادفی انجام نمی‌دهم، اما کلاً به لباس علاقه زیادی دارم و این کت و شلوار را هم از قبل آماده کرده بودم تا برای این بازی بپوشم، اما اگر روزی اینجا باشم یا نباشم همیشه می‌گویم که هواداران ذوب‌‌آهن مظلوم‌ترین هواداران هستند، چون بی‌ادبی نمی‌کنند، اما امروز پشت نیمکت ما مسائلی وجود داشت که به اعتقاد من آنها هوادار پرسپولیس نبودند، چرا که هواداران واقعی پرسپولیس کسانی هستند که ما در خیابان‌ها با آنها روبه‌رو می‌شویم و با آنها ارتباط داریم. شاید چون فشار روی تیم پرسپولیس بود و می‌دیدند که صدر جدول را از دست می‌دهند، این اتفاقات رخ داد، اما باید بگویم که من این کت و شلوارم را دوست دارم و آن را کم می‌پوشم.

منصوریان درباره اینکه امشب در لیگ قهرمانان اروپا، تاتنهام برنده می‌شود یا منچسترسیتی، افزود: من دوست دارم منچسترسیتی برنده شود.

مقابل پرسپولیس به هدف‌مان رسیدم و فقط گل نزدیم وی در پایان نشست خبری گفت: من از تیم ترسو خوشم نمی‌آید. وقتی می‌‌توانیم بهترین فرم را داشته باشیم باید بهترین بازی را هم انجام دهیم. ما در آسیا با تیم‌های قوی بازی داریم و امروز هم به هدف‌ خودمان رسیدیم، ولی گل نزدیم.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱۵ )