ابراهیم قاسمپور، پیشکسوت فوتبال کشورمان معتقد است که با عملکرد تیم فوتبال امید ایران در مرحله اول انتخابی المپیک ۲۰۲۰، نمی‌توان امید چندانی به صعود این تیم به المپیک داشت.

ابراهیم قاسمپور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره شرایط تیم فوتبال امید ایران در مرحله نخست انتخابی المپیک ۲۰۲۰ توکیو و صعود به عنوان تیم دوم گروه C اظهار داشت: باید به عنوان تیم اول صعود می‌کردیم، اما با اما و اگر و به عنوان تیم دوم به دور بعد رسیدیم. تیم امید شرایط خوبی ندارد و در مرحله بعد با تیم‌های سخت‌تری مواجه می‌شود.

«با این شرایط نمی‌توان خیلی به سرنوشت تیم امید خوش‌بین بود.» وی ضمن بیان این جمله تصریح کرد: اتفاقات زیادی در فوتبال رخ می‌دهد که ممکن است به ضرر یا نفع ما باشد، اما چیزی که ما دیدیم، دورنمای روشنی به ما نمی‌دهد. یمنی را بردیم که در جنگ است و کارنامه‌ای در فوتبال ندارد. تیم ما باید به مراتب قوی‌تر و بابرنامه‌تر باشد تا شانس‌مان را برای صعود به المپیک بیشتر کنیم.

پیشکسوت فوتبال کشورمان با بیان اینکه تیم امید بازیکنان خوبی دارد که می‌توانند به این تیم کمک کنند، خاطرنشان کرد: ادامه این راه به خودمان، کادر فنی، فدراسیون فوتبال و امکاناتی که در اختیار تیم امید قرار می‌گیرد، بستگی دارد. باید دیدارهای تدارکاتی خوبی برای امیدها در نظر گرفته شود تا شانس ما برای صعود به المپیک افزایش یابد.

قاسمپور در این باره که با توجه به انتقادات صورت گرفته از زلاتکو کرانچار، آیا این مربی می‌تواند طلسم صعود به المپیک را بشکند یا خیر، گفت: من روی انتخاب کرانچار به عنوان سرمربی تیم امید بحث دارم. او در چه مقطعی هدایت تیم ملی یا تیم امید را بر عهده داشته که تیم امید را به او دادند؟

وی در پاسخ به این پرسش که آیا موافق ایجاد تغییراتی در کادر فنی تیم امید است یا خیر، اظهار داشت: موافقم این اتفاق رخ دهد. نباید فرصت را از دست بدهیم و باید یک مربی را بیاوریم که از تیم امید شناخت داشته باشد. چون اگر زمان را از دست بدهیم، با مشکل مواجه می‌شویم.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.