علی جباری، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: امیر قلعه‌نویی و فرهاد مجیدی مشکل شخصی ندارند، اما نباید کاری کنند که استقلال ضربه بخورد.

علی جباری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره شانس قهرمانی استقلال در لیگ برتر اظهار داشت: نمی‌توان گفت استقلال شانسی ندارد، اما کار کمی سخت است. روند این تیم به مانند هفته‌های قبل دربی است که با چند پیروزی به صدر جدول نزدیک شد، اما تعطیلات باعث شد که استقلال از روند قبلی خود خارج شود. استقلال با توجه به بازی‌هایی که در پیش دارد و بتواند با موفقیت سپری کند، قهرمانی‌اش بعید نیست.

وی درباره شادی پس از پیروزی استقلالی‌ها برابر سپاهان و انتقادهای امیر قلعه‌نویی تصریح کرد: سپاهان تیم بسیاری خوبی بود و استقلال بازی شش امتیازی را از آنها برد. حساسیت بازی بالا بود و دو تیم موقعیت‌های زیادی را خلق کردند. گل استقلال را مردود اعلام کردند، اما حق به حقدار رسید. شادی بازیکنان اتفاق معمولی بود، چرا که سپاهان تیم بزرگی است.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال با اشاره به اظهارات فرهاد مجیدی علیه قلعه‌نویی و واکنش سرمربی سپاهان گفت: این مسائل شخصی است. یک نفرشان مشت گره کرده و دیگری هم پاسخ داده است. من در رابطه با شادی تیم صحبت کردم و اینکه غیرمتعارف نبوده است. فوتبال برد و باخت دارد و قطعاً تیمی که می‌برد، خوشحالی می‌کند، اما نوع بازی هم مهم است. قرار نیست، چون دربی را باختیم، این بازی را هم ببازیم. هر دو اینها (قلعه‌نویی و مجیدی) کار اشتباهی کردند و باید پاسخگو باشند. استقلال تیم بزرگی است و مشکلات شخصی آنها نباید به استقلال ضربه بزند. مجیدی باید احترام بزرگ‌تر خود را حفظ می‌کرد، قلعه‌نویی نیز نباید این‌گونه جواب او را می‌داد.

جباری ادامه داد: اینجا استقلال است، باشگاه بزرگ که همه در یک خانواده حضور دارند. قلعه‌نویی سرمربی استقلال بوده، زحمت کشیده و چند جام کسب کرده است. باید احترام کوچک و بزرگ حفظ شود. هر دوی اینها اشتباهاتی داشته‌اند، اما نباید مسائل شخصی‌شان را به استقلال ارتباط بدهند.

این خبر حدود ۱۰ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.