سرمربی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن نظر مهاجم تیم خود در مورد باخت سنگین در خانه لیل را قبول ندارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، پاری‌سن‌ژرمن شب گذشته (یکشنبه) سنگین‌ترین شکست خود را از زمان باخت ۶ بر یک دو فصل پیش‌اش به بارسلونا در لیگ قهرمانان اروپا تجربه کرد وقتی در خانه لیل با نتیجه ۵ بر یک مغلوب شد. در این بازی همه چیز دست به دست هم داد تا قهرمانی شاگردان توماس توخل یک هفته دیگر به تعویق بیفتد.

نخست گل به خودی توماس مونیه در دقیقه ۷ و سپس اخراج خوان برنات در دقیقه ۳۶، کسی که تنها گل تیم میهمان را زد، کار PSG‌ را سخت کرد تا نتواند از نزدیک‌ترین تعقیب کننده‌اش امتیاز بگیرد.

پس از این مسابقه کیلیان امباپه، مهاجم فرانسوی پاریسی‌ها به توضیح دلیل باخت تیمش پرداخت و آن را به شخصیت نداشتن این تیم نسبت داد، اما استدلال او به مذاق سرمربی تیم خوش نیامد و این مرد آلمانی شکست مردانش را حاصل بدشانسی و نبود مهره‌های کافی مرتبط دانست.

توخل بعد از مسابقه به خبرنگاران در پاسخ به این سؤال که آیا با ارزیابی امباپه درباره دلیل باخت پاریسی‌ها موافق است، گفت: خیر. اینکه بخواهیم مانند امباپه بگوییم تیم شخصیت نداشت کار آسانی است. ما بر بازی کنترل داشتیم. بازی را خوب شروع کردیم اما در ادامه اوضاع تغییر کرد و به ضرر ما شد، از جمله دو گلی که زدیم و آفساید اعلام شد. حریف در نیمه اول هیچ موقعیتی نداشت و در ابتدای نیمه دوم «کهرر» یک موقعیت داشت. وقتی ۱۰ نفره شدیم هم کار سخت‌تر شد.

توخل افزود: ما با بازیکنانی پا به این بازی گذاشتیم که بیمار بودند و نباید بازی می‌کردند. نمی‌شود که یک تیم فقط ۱۶ بازیکن داشته باشد. به نظر شما آیا این باخت چیز دیگری را نشان می‌دهد، اینکه ما هر بار کم و کاستی‌هایی داریم؟ بالعکس و برخلاف تصور همه، من فکر می‌کنم که این بازی ذهنیت ما را نشان داد. برای بردن در خانه لیل ما به کیفیت بیشتری نیاز داشتیم.

سرمربی آلمانی پاری‌سن‌ژرمن به تمجید از بازیکنانش پرداخت و تنها مسئله تیمش را نداشتن مهره‌های کافی دانست و به غیبت آدرین رابیو - هافبکی که به دلیل اختلاف پیدا کردن با باشگاه اجازه بازی در تیم را ندارد - نیز اشاره داشت.

او تأکید کرد: با توجه به شرایط موجود، ما بازی خوبی داشتیم. من باید از بازیکنانم محافظت کنم اما وقتی ۱۰ نفره شدیم، بازی بسیار سخت شد. بازی بعدی در خانه نانت را باید ببریم؟ آیا شما فکر می‌کنید که ما آن بازی را خواهیم برد؟ شاید مجبور شویم با ۱۳ بازیکن به آن بازی برویم. بازی امشب خلاصه‌ای از همه مشکلاتی بود که ما در این فصل داشتیم. پاری‌سن‌ژرمن مشکل کمبود بازیکن دارد. بله ما لاسانا دیارا و آدرین رابیو را در اختیار نداریم. همه این را می‌بینند و بله من این را به رئیس باشگاه هم می‌گویم. هیچ کسی قبلاً چیزی نمی‌گفت چون ما بازی‌های‌مان را می‌بردیم. حالا همه فکر می‌کنند که ما باید ببریم.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.