زلاتکو کرانچار، سرمربی تیم فوتبال امید ایران مدعی شد تیمش در دیدار مقابل ترکمنستان سزاوارانه به برتری رسیده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم, زلاتکو کرانچار بعد از برتری ۳ بر یک تیم فوتبال امید ایران در نخستین دیدار مرحله مقدماتی المپیک ۲۰۲۰ توکیو مقابل ترکمنستان اظهار داشت: بازی اول همیشه از سخت‌ترین مسابقات است، اما ما کاملاً مسلط بر حریف بودیم و سزاوارانه به برتری رسیدیم. هیچ شناختی از حریف نداشتیم و حریف کامل خود را از ما پنهان کرده بود. بازیکنان ما برای پیروزی در ایران مصمم بودند، اما در این راه در ابتدای مسابقه عصبی بودند. با این وجود یک ضربه ما به تیرک دروازه برخورد کرد و در مجموع ما بر بازی مسلط بودیم و البته سزاوار این برد.

وی در ادامه افزود: در نیمه دوم علی‌رغم اینکه توانستیم گل دوم را به ثمر برسانیم, اما روی یک اشتباه گل خوردیم و بازی را در دقایقی به حریف دادیم، اما در ادامه با تعویض‌هایی که داشتیم, توانستیم جریان بازی را عوض کنیم و با به ثمر رساندن گل سوم کار حریف را تمام کردیم. باید به جوانان تیمم تبریک بگویم که نشان دادند پتانسیل بسیار بالایی دارند. با اینکه در بازی اول همیشه جو سنگینی روی میزبان وجود دارد، اما توانستیم در این بازی پیروز شویم.

سرمربی تیم فوتبال امید کشورمان همچنین خاطر نشان کرد: در بازی دوم‌مان مقابل تیم یمن کار به مراتب راحت‌تری خواهیم داشت, چون امروز در دیدار این تیم مقابل عراق اطلاعات خیلی خوبی کسب کردیم و در کنار اطلاعاتی که از قبل داشتیم می‌توانیم نهایت استفاده را داشته باشیم. البته چند بازیکن ما دچار مصدومیت‌های جزئی هستند که می‌توانیم در این بازی به آنها استراحت بدهیم و از بازیکنان جایگزین استفاده کنیم. بعد از دیدار با یمن باید در فینال نهایی مقابل عراق به میدان برویم که باید در آن بازی نیز موفق باشیم.

کرانچار راجع به سؤالی مبنی بر اینکه این تیم چه تفاوتی با سایر تیم‌های تحت هدایتش داشته است, اشاره کرد: ۲۳ بازیکن تیم ما غالباً در تیم‌های باشگاهی‌شان در مسابقات متداوم شرکت نمی‌کنند و این یکی از مشکلات تیم ماست. ما مانند تیم ملی بزرگسالان نیستیم که ۴۰ روز فرصت برای آماده‌سازی داشته باشیم و باید در فرصت کمی که داریم بازیکنان را برای بازی کردن آماده کنیم. گرفتگی زیاد عضلات پا و مصدومیت‌ها نیز برای عدم بازی کردن مداوم بازیکنانم در باشگاه‌ها‌ی‌شان است.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۴ )