کینه مدیران باشگاه پاری‌سن‌ از مدافع سابق‌شان هنوز پابرجاست و آنها به هر شیوه ممکن قصد تلافی‌جویی دارند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، اینطور که به نظر می‌رسد باشگاه پاری‌سن‌ژرمن مصمم است تا به هر نحو ممکن از پاتریس اِورا به خاطر جشن گرفتن در ورزشگاه پارک دو پرنس در شب حذف پاریسی‌ها از لیگ قهرمانان اروپا به دست منچستریونایتد انتقام بگیرد.

اورا در شب شکست ۳ بر یک PSG‌ مقابل شیاطین سرخ و حذف‌شان از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا کلیپی از خودش در کنار پل پوگبا در فضای مجازی منتشر کرد که آنها را در حال جشن و پایکوبی نشان می‌داد.

این حرکت او با توجه به فرانسوی بودنش و داشتن سابقه بازی در پاری‌سن‌ژرمن به مذاق بسیاری از هموطنانش از جمله مسئولان باشگاه پاری‌سن‌‌ژرمن خوش نیامد و حالا طبق اعلام منابع نزدیک به سایت ESPN این باشگاه قصد دارد از هر مجرای قانونی ممکن برای شکایت کردن از اورا استفاده کند.

چندی پیش هم ژروم روتن، بازیکن سابق PSG‌ از حرکت اورا انتقاد کرد و او در پاسخ توضیحاتی را درباره شادی شدید خود ارائه کرد. اورا همچنین بواتنگ را تهدید کرد که در صورتی که او را دوباره ببیند یک سیلی به صورتش خواهد زد. او البته در کلیپی دیگر در یک تاکسی، از الفاظ رکیکی برای توهین به اعضا و عوامل پاری‌سن‌ژرمن استفاده کرد.

پیش از این هم اخباری مبنی بر شکایت پاری‌سن‌ژرمن از اورا منتشر شده بود اما گویا این باشگاه از آن طریق نتوانسته به خواسته‌اش برسد . حالا از طرق دیگر به دنبال رسیدن به هدفش است.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.