دروازه‌بان بلژیکی سفیدپوشان مادریدی پیشنهاد پیوستن به منچستریونایتد در ازاری معاوضه با داوید دخه‌آ را رد کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیبو کورتوا که پس از پیوستنش به رئال مادرید در تابستان اخیر، فصل دشواری را با این تیم اسپانیایی سپری کرده و آمار ناامیدکننده‌ای از خود در دورن دروازه کهکشانی‌ها به جای گذاشته، پیشنهاد احتمال معاوضه‌اش با داوید دخه‌آ، دروازه‌بان منچستریونایتد را نپذیرفته است، این در حالی است که او تا سال ۲۰۲۴ با رئال مادرید قرارداد دارد.

نشریه انگلیسی «سان» گزارش داد، دو باشگاه رئال مادرید و منچستریونایتد با یکدیگر مذاکراتی داشته‌اند و بحث معاوضه تیبو کورتوا و داوید دخه‌آ در این بین مطرح شده است، هرچند این موضوع با مخالفت دروازه‌بان بلژیکی کهکشانی‌ها همراه شده ست. کورتوا ۲۶ ساله تمایلی به ترک سانتیاگو برنابئو ندارد، اما اگر رئال مایل به حفظ وی نباشد، ترجیح می‌دهد راهی پاری‌سن‌ژرمن شود.

پس از اینکه زین‌‌الدین زیدان به رئال مادرید بازگشت و جانشین سانتیاگو سولاری شد، کورتوا در همان بازی اولی که این سرمربی فرانسوی روی نیمکت کهکشانی‌ها بود و این تیم را به برتری ۲ بر صفر مقابل رئال بتیس رساند، نیمکت‌نشین شد و کیلور ناواس در درون دروازه مادریدی‌ها ایستاد. کورتوا احساس بدی نسبت به رفتار هواداران رئال مادرید دارد که عملکرد او را این فصل بارها مورد انتقاد قرار داده‌‌اند.

در سوی دیگر منچستریونایتد همچنان در کش‌وقوس تمدید قرارداد دخه‌آ ۲۷ ساله است. این دروازه‌بان اسپانیایی در سال ۲۰۱۵ هم مورد توجه باشگاه رئال مادرید قرار داشت و حتی تا آستانه پیوستن به این تیم اسپانیایی پیش رفت، هرچند در نهایت در ماجرای معروف خرابی دستگاه فکس باشگاه رئال مادرید این انتقال عملی نشد.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.