وزیر ورزش و جوانان گفت: همه مصمم هستیم که این بار تیم ملی فوتبال ایران سهمیه حضور در بازی‌های المپیک را به دست آورد و باعث شادی مردم شود .

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی‌فر در جمع اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم فوتبال امید کشورمان که بعدازظهر امروز در کمپ تیم‌های ملی فوتبال انجام شد، اظهار داشت: بسیار مصمم هستیم که با همدلی و هم‌افزایی و شرایط خوبی که به وجود آمده است، زمینه موفقیت و راهیابی تیم امید ایران به المپیک را رقم بزنیم.

وزیر ورزش و جوانان گفت: هر چند تیم فوتبال امید ایران روی کاغذ شانس بالایی برای رسیدن به المپیک دارد، اما باید با اقتدار رقابت‌ها را دنبال کرد، چرا که جذابیت فوتبال به همین غیرقابل پیش‌بینی بودن آن است و مصداق آخر را باید رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا عنوان کرد که تیم‌های بزرگ حذف شدند.

سلطانی‌فر در ادامه سال ۹۷ را سال بسیار خوبی همراه با موفقیت‌های ارزنده برای ورزش ایران دانست و خاطرنشان ساخت: سال ۹۷ را در حالی آغاز کردیم که تیم ملی فوتبال ایران در گروه مرگ جام جهانی که خیلی‌ها تصور می‌کردند، زنگ تفریح خواهد شد، تاریخی‌ترین و بهترین نتیجه را در طول پنج دوره حضور در این رویداد به ارمغان آورد.

وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه تدارک و پشتیبانی وزارت ورزش و فدراسیون در موفقیت تیم فوتبال امید اهمیت دارد، گفت: در بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی جاکارتا بیشترین تعداد مدال بعد از انقلاب اسلامی را کسب کردیم و ارتقا جایگاه چهارم به سوم در بازی‌های پاراآسیایی ٢

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.