پپ گواردیولا ضمن اظهارنظر درباره رقیب تیمش در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا درباره نبرد پیش رو سیتی‌زن‌ها در جام حذفی انگلیس هم صحبت کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، پپ گواردیولا پس از اطلاع از مصاف با تاتنهام در مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا درباره رقیب هموطن تیمش و جدال پیش رو در جام حذفی انگلیس سخن گفت.

سرمربی تیم فوتبال منچسترسیتی در این باره گفت: ما و تاتنهام خیلی خوب یکدیگر را می‌شناسیم و احترام فراوانی برای هم قائل هستیم. سعی خواهیم کرد بهترین شرایط ممکن را پیش از آغاز دیدار مقابل تاتنهام داشته باشیم. حضور در این مرحله از لیگ قهرمانان خوشحال‌کننده است. هر دو تیم نقاط قوت و ضعفی دارند. ما در بعضی مناطق قوی بوده و در سایر موارد ضعف داریم. من هرگز در زندگی تصور شرایطی بهتر را نداشته‌ام و فقط امیدوارم بازیکنانم در مسابقات ملی مصدوم نشوند.

وی درباره مصاف تیمش با سوانزی در جام حذفی انگلیس اظهار داشت: رقیب ما سابقه قهرمانی در جام‌ اتحادیه را دارد و می‌داند چگونه باید مقابل تیم‌های بزرگ در مراحل حذفی ظاهر شود. مثل همیشه این بازی را هم دست‌کم نمی‌گیریم و با قدرت به میدان می‌رویم. سوانزی راه رقابت در مسابقات حذفی را می‌داند.

فوتبال جهان| قرارداد سیلوا با منچسترسیتی تمدید شد

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.