اولگنار سولسشایر، سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد به تمجید از حریف فردای تیمش در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات جام حذفی انگلیس پرداخت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، اولگنار سولسشایر در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل ولورهمپتون در رقابت‌های جام حذفی انگلیس از یک بازی دشوار و البته آمادگی شاگردانش سخن گفت.

سرمربی منچستریونایتد در این باره اظهار داشت: هنوز برخی بازیکنانم در حال بازگشت از مصدومیت هستند. آنها این هفته بهتر تمرین کردند. لینگارد و هررا با تیم تمرین کردند، اما گرینوود به دلیل بیماری این هفته تمرین نکرد. متأسفانه لوکاکو از ناحیه پا درد داشت. بنابراین امروز وضعیت او ارزیابی خواهد شد تا ببینیم می‌تواند به تیم ملحق شود یا خیر. فیل جونز هم برگشته است و با او قوی‌تر به نظر می‌رسیم.

وی در ادامه افزود: ولوز فصل گذشته با عملکرد خوبش همه را تحت‌تأثیر قرار داد. آنها برنامه مشخصی داشتند و به جای جذب بازیکنانی از سطح پایین‌تر، سراغ بازیکنانی بالاتر از آن سطح رفتند و حالا می‌بینیم که در رده هفتم جدول قرار دارند. آنها به سبک بازی خود اعتماد دارند و مقابل چلسی فوق‌العاده خوب دفاع کردند. این تیم در بازی‌های خانگی با قدرت پاسکاری بالا، رقبا را تحت فشار می‌گذارد.

فوتبال جهان| اختلاف منچستریونایتد و دخه‌آ بر سر تمدید قرارداد

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.