سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان پیش‌بینی کرد تیمش با کسب ۲۵ امتیاز در لیگ برتر بماند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مسجد سلیمان, علیرضا مرزبان در نشست خبری بعد از دیدار نفت مسجد سلیمان مقابل سایپا که با شکست یک بر صفر تیمش همراه بود اظهار داشت: هر دو تیم روی بازی هوایی تمرکز و شانس‌های خوبی داشتند و ما می‌توانستیم از حریف پیش بیفتیم.

وی افزود: در نیمه دوم ابتدا بازیکن ما کارت قرمز گرفت و سپس بازیکن حریف اخراج شد و پس از آن نیز بازی به سمت جنجالی شدن رفت. ما امروز متأسفانه و با وجود آنکه تذکر داده بودم، احساسی بازی کردیم. من به بازیکنانم گفته بودم که مرکز زمین را از دست ندهند که ضدحمله بخوریم اما تیم سایپا با ۹ بازیکن توانست ۳ امتیاز این دیدار را کسب کند. به هر حال باید امیدوار به شکست سپیدرود باشیم تا فاصله‌مان کمتر نشود.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان با اشاره به اینکه به نظر می‌رسد برخی افراد در باشگاه با لیدرها در تماس هستند، گفت: این کار درستی نیست و ما در اینجا انتظار رفتار شرافتمندانه‌ای را داریم. متأسفانه ما در زمانی که نیاز به بازی دوستانه داشتیم، این اتفاق نیفتاد و در حالی که قرار بود به بازیکنان پول پرداخت شود این موضوع نیز محقق نشد، این در حالی بود که باشگاه قول داده بود قبل از بازی امروز به بازیکنان پول می‌دهد.

مرزبان با اشاره به اینکه تیمش باید با آرامش بیشتری به میدان برود، خاطرنشان کرد: من به بازیکنانم افتخار می‌کنم چون آنها چیزی در زمین کم نمی‌گذارند و همه تلاش خود را به کار می‌گیرند.

وی درباره انتقاداتی که نسبت به تعویض‌هایش مطرح می‌شود، گفت: بعد از اینکه فرشید پاداش دوندگی خوبی داشت، نیاز داشتیم که از کناره‌ها به حریف فشار وارد کنیم و به همین دلیل هیثم هاشمی‌زاده را که در بازی هوایی قوی‌تر است به میدان آوردیم. همچنین امیری هم خوب بازی کرد، ضمن اینکه پاپی هم جزو بازیکنان بد تیم نبود. چیزی که مرا ناراحت می‌کند این است که چرا تمرکز نداریم و فرصت‌ها را از دست می‌دهیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان با اشاره به شرایط نه چندان مطلوب تیمش، عنوان کرد: هفته گذشته یک تیم آشفته به تهران بردیم. نمی‌خواهم بهانه‌گیری کنم اما شرایط خوب نیست و بازیکنان نمی‌دانند که به آنها پول می‌رسد یا نه؟ من نمی‌توانم بگویم که بازیکنانم عملکرد بدی دارند و نمی‌جنگند. به نظرم آنها مبارزه می‌کنند اما با یک حمله ساده حریف گل می‌خوریم.

مرزبان با اشاره به اینکه تیمش تا پایان فصل ۴ بازی خانگی دیگر دارد، خاطرنشان کرد: بازی امروز دیداری نبود که مساوی کنیم یا ببازیم. متأسفانه یکسری جنجال‌ها وجود دارد. این در حالی است که تیم ما نیاز به آرامش دارد. ما در نیمه دوم بازی با استقلال خوب بودیم و امروز هم بدتر از سایپا نبودیم که بازنده شویم. به هر حال با این روند امتیازگیری تیم‌های پایین جدول فکر می‌کنم با ۲۵ امتیاز هم در لیگ می‌مانیم.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.