شجاع خلیل‌زاده مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در شرایطی دچار مصدومیت شده است که برانکو ایوانکوویچ گزینه‌ای برای جایگزینی این مدافع ندارد.

به گزارش خبرنگار مهر، تمرین امروز جمعه سرخپوشان در حالی از ساعت ۱۱ آغاز شد که علاوه بر مصدومان قبلی تعداد دیگری از نفرات هم شرایط خوبی نداشتند.

در شرایطی که محسن ربیع‌خواه تلاش می‌کند تا آماده بازگشت به میادین شود، سید جلال حسینی هم در بازی قبل مصدوم شد و بوژیدار رادوشوویچ هم به صف مصدومان پیوست.

امروز شجاع خلیل‌زاده به دلیل کشیدگی عضله زیر نظر کادر پزشکی بود. او کنار زمین راه رفت و در نهایت اعلام شد در شرایط بازی قرار ندارد و به مسابقه فردا پرسپولیس مقابل نفت مسجدسلیمان نمی رسد. همچنین شایان مصلح نیز به دلیل تب و لرز نتوانست تمرین کند.

سید جلال حسینی امروز کمی گرم کرد و بعد به سالن رفت. آدام همتی هم هنوز تمرینات اختصاصی را با بدنساز انجام می‌دهد.

دیگر بازیکنان پرسپولیس ابتدا زیر نظر مارکو گرم کردند و پس از آن تمرین‌های بدنی و فوتبال هدفمند را در دو مرحله و در پی هم انجام دادند.

تمرینات سرعتی، ضربات شروع مجدد، ارسال از کناره‌ها و شوتزنی از دیگر بخش‌های تمرین امروز جمعه، به عنوان آخرین تمرین قبل از بازی با نفت بود.

پرسپولیس ساعت ۱۶ فردا در مسجد سلیمان به مصاف تیم نفت می رود. سیدجلال حسینی و شجاع خلیل زاده دو مدافع مرکزی سرخپوشان مصدوم هستند و تنها گزینه برانکو در این پست محمد نادری است. هنوز مشخص نیست کدام بازیکن در پست غیر تخصصی خود به جای خلیل زاده بازی خواهد کرد.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.