لوچانو اسپالتی درباره آخرین وضعیت مهاجم مغضوب تیمش توضیحاتی داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، لوچانو اسپالتی در کنفرانس خبری پیش از بازی برگشت تیمش مقابل راپیدوین در دور برگشت مرحله یک شانزدهم نهایی رقابت‌های لیگ اروپا، درباره وضعیت تیم ایتالیایی و مائورو ایکاری، مهاجم مغضوب نرآتزوری صحبت کرد.

سرمربی تیم فوتبال اینتر در این باره گفت: قرار بود کیتا بالده این هفته شرایط بازی کردن برای اینتر را پیدا کند، اما مصدومیت او بیشتر از انتظار طول کشیده است. مائورو ایکاردی دیگر غایب ما در دیدار مقابل راپیدوین است. درباره بازگشت مائورو ایکاردی به ترکیب باید بگویم اگر شما قادر به برداشتن قدم در مسیر درستی باشید، هیچ در بسته‌اى براى بازگشت‌تان وجود نخواهد داشت.

وی در ادامه اظهار داشت: امکان قرار گرفتن ایکاردی و مارتینس به صورت همزمان در ترکیب وجود دارد و هر دوی آنها، مهاجمان هدف مقابل دروازه هستند، اما لائوتارو باید ثابت کند قدرتی فوق‌العاده مانند مائورو ایکاردی دارد. در بازی برگشت مقابل راپیدوین نباید مانند دیدار رفت بازی کنیم، زیرا این حریف در نیمه دوم کیفیت بالای خودش را ثابت کرد و ما برای صعود به دور بعدی موظفیم بیشتر تلاش کنیم. صعود به مرحله بعد می‌تواند پاداشی برای بازیکنان باکیفیتی باشد که کمتر در طول فصل امکان قرار گرفتن در ترکیب ثابت اینتر را داشته‌اند.

فوتبال جهان| تلاش نافرجام یوونتوس برای ربودن گودین از چنگ اینتر

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.