نایب‌رئیس تیم فوتبال الغرافه بازیکنان ذوب‌آهن را متهم به اتلاف عمدی وقت در نیمه‌دوم بازی مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روزنامه الشرق قطر، سعد سطام الشمری گفت: تیم داوری در نیمه‌دوم بازی وقت‌های اضافه را به خوبی محاسبه نکرد زیرا بازیکنان تیم ایرانی به طور عمدی دنبال اتلاف وقت با افتادن روی زمین و ادعای مصدومیت بودند!

نایب‌رئیس تیم الغرافه ادامه داد: داور هنگام فشار الغرافه در دقایق پایانی روی دروازه ذوب‌آهن نتوانست به خوبی وقت‌های اضافه بازی را محاسبه کند و سوت پایان را زد. اگر داور با دقت وقت‌های تلف‌شده را محاسبه می‌کرد ما می‌توانستیم به نتیجه تساوی در وقت قانونی برسیم.

وی افزود: بازیکنان الغرافه باید مسئولیت این شکست را بپذیرند زیرا در نیمه نخست موفق به زدن ۲ گل شدند اما در نیمه دوم شکستند. به غیر از لوکاس سایر بازیکنان تیم الغرافه سطح فنی ضعیفی را از خود به نمایش گذاشتند.

بلال محمد، کاپیتان تیم الغرافه نیز اظهار داشت: ما می‌توانستیم به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا صعود کنیم اما به تیم ذوب‌آهن اجازه بازگشت به بازی و این کار را دادیم. به جای تقویت بازی در نیمه‌دوم ۳ گل از ذوب‌آهن دریافت کردیم.

تیم الغرافه که از مهدی طارمی، ملی‌پوش ایرانی بهره‌مند است شب گذشته با وجود پیروزی ۲ بر صفر در نیمه‌نخست برابر ذوب‌آهن در نهایت با شکست ۳ بر ۲ مواجه شد و شانس صعود به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا را از دست داد.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.