۲ بازیکن تیم الریان قطر به ارزیایی پیروزی برابر سایپا و صعود به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا پرداختند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روزنامه الوطن قطر، موفق عوض به دنبال پیروزی ۳ بر یک الریان برابر سایپا در بازی مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا گفت: این بازی به ویژه پس از دریافت گل نخست از سایپا به صورت کلی آسان نبود. ما امید را از دست ندادیم و روحیه تلاش خود را حفظ کردیم. در نهایت موفق شدیم گره بازی را باز کنیم و ۳ گل به ثمر رسانیم.

این بازیکن تیم الریان ادامه داد: نقش هواداران الریان در این بازی بسیار مهم بود و خیلی به ما کمک کردند. بازی‌های قدرتمندتری در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به نمایش خواهیم گذاشت و به دنبال ارائه بهترین سطح فنی هستیم.

محمد جمعه الظهیر، بازیکن خط دفاعی تیم الریان نیز اظهار داشت: ما با تمرکز موفق به عبور از سد سایپا در این بازی سخت شدیم. با این پیروزی تیم الریان برای ارائه بهترین بازی‌ها و صعود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا جاه‌طلبی دارند.

وی افزود: در طول بازی با سایپا تیم برتر میدان بودیم و با وجود بدشانسی در دریافت گل نخست توانستیم به بازی بازگردیم. با وجود گلزنی در دقایق پایانی و رسیدن به پیروزی خیلی خوب بازی کردیم. میل به پیروزی داشتیم و واجد شرایط برای صعود به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا بودیم.

الریان با شکست سایپا در گروه B لیگ قهرمانان آسیا با الوحده امارات، الاتحاد عربستان و لوکوموتیو ازبکستان روبه‌رو خواهد شد.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.