باشگاه گیتی پسند به اتفاقات رخ داده در بازی این تیم مقابل حفاری در لیگ برتر فوتسال واکنش نشان داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سایت باشگاه گیتی پسند نوشت: «به دور از رفتار حرفه ای است که باشگاه حفاری اهواز به خود اجازه می دهد برای کسب نتیجه به هر روشی اقدام کند و مسئولان سکوت کنند. آیا بازیکنان ملی پوشی که با جان و دل در خدمت تیم ملی هستند و برای بالا رفتن پرچم ملی تلاش می کنند زیبنده فحاشی به نوامیس آنها هست؟

استفاده از نارنجک در سالن ورزشی به چه معنی است؟ این زمین مسابقه زمین جنگ است یا رقابت سالم زیر پرچم فیر پلی؟ خط دهی از روی نیمکت حفاری به هواداران به چه معنی است؟ مطمئنا باشگاه حفاری اهواز فراموش کرده است که دیدار برگشت نیمه نهایی در اصفهان برگزار می شود که اینگونه رفتارها را انجام داده است. مگر بازی دور مقدماتی در اصفهان حاشیه ای داشته که اجازه چنین رفتارهای داده می شود؟ نماینده فدارسیون فوتبال و کمیته انضباطی گویا در خواب زمستانه تشریف دارند که چنین صحنه های زشتی را چشم پوشی می کنند

باشگاه گیتی پسند ضمن محکوم کردن رفتار زشت حفاری اهواز اعلام می دارد جواب حرکت غیر اخلاقی آنان را در زمین مسابقه و در دیدار برگشت و آن هم در مستطیل ۲۰ در ۴۰ زمین فوتسال بدون حاشیه خواهد داد و از کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال خواستاریم برخورد جدی با عاملان حوادث اهواز بکند و نه با محرومیت و جریمه نقدی پاداشی برای حفاری در نظر بگیرد.»

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.