حسین فرکی، سرمربی تیم فوتبال پیکان مدعی است تیمش در مصاف با سپاهان تیم برتر میدان بوده.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، حسین فرکی پس از شکست یک بر صفر تیم فوتبال پیکان برابر سپاهان اظهار داشت: جا دارد از تیم‌مان و بازیکنانم تشکر کنم. آن چیزی که از آنها خواسته بودیم را نسبت به بازی قبلی، بیشتر اجرایی کردند. نتیجه آن هم این بود که ما تیم برتر میدان بودیم.

وی افزود: می‌دانیم که از هر نظر نسبت به سپاهانی که از ما سرتر است، عقب هستیم، اما چیزی که بچه‌های ما نشان دادند، ما را به ادامه کار امیدوارتر کرد. بهترین گواه من برای اثبات این اتفاق در دیداری که باید با امتیاز از بازی خارج می‌شدیم، جریان بازی بود که در اختیار داشتیم. آنهایی که بازی را دیدند، مشاهده کردند که سپاهان کاملاً در اختیار ما بود، موقعیت‌های بیشتر و خطرناک‌تری نسبت به آنها داشتیم و گلی هم که خوردیم روی اشتباه خودمان بود و همان اشتباه تبدیل به گل شد. البته برای تیم سپاهان احترام قائل هستیم، تیمی که پرافتخار و برای ما قابل احترام است.

سرمربی تیم فوتبال پیکان با اشاره به مسائل داوری گفت: در مسائل داوری روی یک صحنه که روی آرمان قاسمی خطا شد، صحبت داریم. امیدوارم ما اشتباه کرده باشیم، اما شاید هم داور اشتباه کرده باشد. نمی‌دانیم و باید فیلم آن صحنه را دوباره ببینیم و نظر بدهیم، اما فکر می‌کنم بازیکن حریف آرمان قاسمی را شارژ کرد و خطای پنالتی رخ داد. البته باید نظر کارشناسان داوری را هم بشنویم و صحنه را بار دیگر ببینیم. این صحنه به روایت برخی کارشناسان پنالتی است و به روایت برخی پنالتی نیست. با این حال اگر از این مسائل بگذریم، باید از بازیکنانم تشکر کنم که خواسته‌های ما را در زمین برآورده کردند.

فرکی خاطر نشان کرد:‌ حالا اینکه تلاش‌شان به نتیجه رسید یا نه، باید بگویم ما مقابل سپاهانی قرار گرفتیم که از نظر روحی و روانی و شرایط جدولی بهتر از ما بود. ما با توجه به جایگاه‌مان در جدول و همین‌طور استرس بچه‌ها، شرایط‌مان با سپاهان قابل مقایسه نبود. حالا ما به تیم‌مان تبریک گفتیم، هرچند نتیجه نگرفتیم. به این دلیل که بازی قابل قبولی انجام دادیم. به‌هرحال باید این مسئله را در نظر داشته باشیم که ما تیمی را در اختیار گرفته‌ایم که موقعیت‌های زیادی را از دست داد و به نظرم اگر دو بازی را بتوانیم با پیروزی پشت سر بگذاریم، روی روال می‌افتیم. متأسفانه از طرفی در هفته گذشته دو جلسه تمرینی را به دلیل بارندگی از دست دادیم و این مسئله برنامه‌های ما را هم به‌هم ریخت.

وی با اشاره به شرایط تیم پیکان خاطرنشان کرد: از نظر مهره‌ای، باید بگویم که جنس‌مان جور نیست. شاید بازیکن داشته باشیم، اما وقتی بازیکنی جانشین ندارد، نمی‌توانیم آن‌طور که دل‌مان می‌خواهد کار کنیم، آن هم در مقایسه با تیم‌هایی که دست‌شان از هر نظر باز است و هر بازیکنی که می‌خواستند را به خدمت گرفتند. با این حال امیدوارم در این شرایط بتوانیم کم کم تفکرات‌مان را به تیم منتقل کنیم. بار دیگر می‌خواهم به بازیکنانم خسته نباشید بگویم که بسیار جنگیدند. سپاهان تیمی بود که بیشتر روی ضربات ایستگاهی کار می‌کرد. آنها اوت دستی می‌انداختند که ما مانع از اجرای برنامه‌های آنها شدیم، اما یک اشتباه کردیم که همان اشتباه منجر به گل شد و همین یک گل سه امتیاز را به سپاهان داد.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.