سانتیاگو سولاری جدال با آژاکس در آمستردام را یک خطر جدی برای تیم آماده‌اش می‌داند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سانتیاگو سولاری در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل آژاکس در دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا از یک جدال دشوار و سرنوشت‌ساز برای قوهای سپید یاد کرد.

سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید در این باره گفت: راموس شخصیت شگفت‌انگیزی دارد. دستاوردهایی که او رقم زده، برای هر بازیکنی میسر نیست. شخصیت سرخیو در تاریخ باشگاه رئال مادرید ماندگار خواهد شد. امیدوارم در بازی‌های زیادی از حضورش لذت ببریم. مارسلو هم یک مرد بزرگ، کاپیتان دوم ما و نماد باشگاه است. او در تمرینات مثل سایرین وضعیت مناسبی دارد.

وی افزود: در فوتبال بازی به بازی همه چیز تغییر می‌کند. اگر در یک بازی شکست بخورید، همه چیز بد می‌شود و اگر یک بازی را ببرید، به اوج برمی‌گردید. ما بازی مهمی در پیش داریم و باید تمرکز داشته باشیم. از استادیوم یوهان کرایف خاطرات خوبی داریم و امیدوارم این ورزشگاه برای‌مان خوش‌یمن بماند. قطعاً با تمام جدیت و صبر و حوصله بازی خواهیم کرد.

سولاری با اعلام اینکه رگیلون و وینیسیوس مانند بقیه بازیکنان آماده حضور در میدان هستند، درباره تیم آژاکس نیز اظهار داشت: فکر نمی‌کنم اوضاع آژاکس بد باشد. آنها فصل خوبی را داشتند و موقعیت‌شان در جدول لیگ خوب است. این تیم بازیکنان خوبی هم دارد. ما قصد داریم بازی جدی‌تری نسبت به دربی مادرید به نمایش بگذاریم.

فوتبال جهان| ادای احترام به امیلیانو سالا در بازی‌های این هفته لیگ قهرمانان اروپا

این خبر حدود ۶ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.