اولین میزبانی خونه به خونه در ورزشگاه هفت‌تیر بابل با پیروزی دو بر صفر این تیم مقابل شهرداری تبریز به پایان رسید.

به گزارش ایسنا، دو تیم خونه به خونه بابل و شهرداری تبریز در ادامه هفته بیست و سوم لیگ دسته یک در ورزشگاه هفت‌تیر بابل به مصاف همدیگر رفتند.

این بازی که اولین میزبانی خونه به خونه در ورزشگاه هفت‌تیر بابل بود، با استقبال زیاد هواداران و تماشاگران همراه بود و در نیمه اول، شاگردان اکبر میثاقیان حملات متعددی را روانه دروازه شهرداری تبریز کردند. دقیقه ۲۳ حملات خونه به خونه به نتیجه رسید و طی یک حمله و در شلوغی محوطه جریمه شهرداری تبریز، توپ به محمود مطلق زاده رسید و شوت این بازیکن، وارد دروازه شهرداری تبریز شد و گل اول تیم خونه به خونه به خونه بابل را به ثمر رساند.

نیمه دوم این بازی حملات آن‌چنانی در پی نداشت و بازی بیشتر در میانه میدان در جریان بود اما در ۶۳ باز هم محمود مطلق زاده برای خونه به خونه گلزنی کرد و گل دوم خودش و تیمش را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند.

بعد از گل دوم تلاش دو تیم برای به ثمر رساندن گل نتیجه‌ای نداشت و این بازی با نتیجه دو بر صفر به پایان رسید و شاگردان میثاقیان موفق شدند در اولین میزبانی خود در ورزشگاه هفت‌تیر بابل به پیروزی دست پیدا کنند.

با پیروزی خونه به خونه، شاگردان میثاقیان ۱۸ امتیازی شدند اما جایگاه‌شان در جدول تغییری پیدا نکرد و در رده چهاردهم باقی ماندند. شهرداری تبریز با این شکست باید منتظر بازی‌های فردا باشد تا ببیند به رده پایین‌تر از یازدهم سقوط می‌کند یا خیر.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.