مدافع برزیلی تیم فوتبال رئال مادرید می‌گوید که رفتن زیزو از کادر فنی این تیم به او شوک بزرگی وارد کرده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از رئال مادرید، مارسلو مدعی شد که زین‌الدین زیدان کسی بوده که او را متقاعد کرد با تمام وجودش در زمین بازی برای رئال مادرید بجنگد. زیدان در پایان فصل گذشته، با وجود کسب سومین قهرمانی متوالی لیگ قهرمانان اروپا، به شیوه‌ای غیرمنتظره به همکاری‌اش با رئال مادرید پایان داد و بسیاری از بازیکنان این تیم از جمله مارسلو را غافلگیر کرد.

مارسلو در این خصوص به اسپورته اینتراتیوو گفت: اتفاق عجیبی بود، چون بسیاری از ما نمی‌دانستیم که او چنین تصمیمی دارد آن هم در شرایطی که همه چیز داشت به خوبی پیش می‌رفت و به همین دلیل شوکه شدیم. ما با او رابطه‌ای فوق العاده داشتیم چون هر روز با هم حرف می‌زدیم. او مرا دوست داشت و از من دفاع می‌کرد. زیزو واقعاً با من رفتاری بسیار خوب داشت چون یک حرفه‌ای بود و من هم حاضر بودم برایش هر کاری انجام دهم. من می‌دویدم، می‌جنگیدم و حتی با مصدومیت بازی می‌کردم. در حقیقت من برای او حاضر بودم هر کاری انجام دهم.

مارسلو در ادامه درباره رابطه‌اش با کریستیانو رونالدو - کسی که پس از جام جهانی از رئال مادرید جدا شد و به یوونتوس پیوست - اشاره داشت و اعتراف کرد که برخلاف رابطه‌ خوبی که با او داشت، با دیگر هم‌تیمی‌اش گرث بیل رابطه چندان صمیمانه‌ای ندارد.

دفاع چپ برزیلی کهکشانی‌ها تأکید کرد: من با کریستیانو و خانواده‌اش رابطه بسیار خوبی داشتم. ۹ سال کنار هم بازی کردیم و طبیعی است که از رفتنش ناراحت باشم. من از جدایی کیکو کاسیا (دروازه‌بان سابق رئال مادرید) هم ناراحت شدم چون او در رختکن کنار من می‌نشست و هر روز با او خوش و بش می‌کردم اما الان جای او در کنارم خالی است و هیچکسی آنجا نمی‌نشیند. در سمت دیگرم گرث بیل می‌نشیند اما بیل اسپانیایی صحبت نمی‌کند چون فقط انگلیسی بلد است و من فقط در حد چند کلمه ابتدایی با او حرف می‌زنم.

اخیراً شایعاتی درباره جدایی مارسلو از رئال مادرید شنیده شده است اما او این موضوع را تکذیب کرد. مارسلو تأکید کرد: ترک رئال مادرید هرگز به ذهن من خطور نکرده است. من به خودم بیش از هر شخص دیگری اعتماد دارم و می‌دانم که دلیلی برای رفتنم از رئال مادرید وجود ندارد. به بازی خودم ایمان دارم اما اگر روزی رئال مادرید دیگر مرا نخواهد، از این تیم خواهم رفت؛ می‌روم اما با ناراحتی. با این حال مطمئنم که رئال مرا کنار نخواهد گذاشت.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.