با قطعی شدن انتقال هافبک ولزی آرسنال به یوونتوس، یک رسانه بریتانیایی درباره تبدیل شدن او به پردرآمدترین بازیکن بریتانیایی دنیای فوتبال ادعای عجیبی کرده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، آرون رمزی با امضای یک پیش قرارداد با یوونتوس به صورت رسمی برای پیوستن به این تیم در فصل آینده متعهد شد. در این میان اما شبکه BBC‌ انگلیس مدعی شده به موجب این قرارداد که هافبک آرسنال را برای ۴ سال به بانوی پیر متعهد می‌کند، رمزی به پردرآمدترین بازیکن بریتانیایی دنیای فوتبال هم تبدیل می‌شود چرا که در هر هفته ۴۵۶ هزار پوند حقوق خواهد گرفت.

طبق ادعای BBC، رمزی که برای پیوستن به یوونتوس یک تست پزشکی دو مرحله‌ای را در ماه ژانویه انجام داد، با این حقوق از هموطن خود گرث بیل که در رئال مادرید ۴۰۰ هزار پوند حقوق می‌گیرد، سبقت گرفت. قرار است این هافبک ۲۸ ساله در روز اول جولای سال ۲۰۱۹ به هواداران معرفی شود.

در همین حال اما گابریله مارکوتی، خبرنگار معروف حوزه ایتالیا گزارش کرده که ۴۰۰ هزار پوندی که به عنوان حقوق رمزی اعلام شده، حقوق خالص او نیست و با کسر مالیات به ۲۵۰ هزار پوند کاهش پیدا می‌‌کند که به ۷.۵ میلیون یورو در سال می‌رسد.

رمزی تا پایان فصل جاری با آرسنال قرارداد دارد و به عنوان بازیکن آزاد به یوونتوس ملحق می‌شود. به نظر می‌رسد همین دلیل حقوق بالایی است که یووه برای بازیکن جدیدش در نظر گرفته است.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.