میلاد فراهانی دروازه‌بان تیم فوتبال پدیده شهرخودرو گفت: استقلال خوزستان حریف سرسختی بود، اما خدا را شکر که ۳ امتیاز مهم از این بازی گرفتیم.

میلاد فراهانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به برد پدیده شهرخودرو در این هفته، آن هم در حالی که خیلی‌ها پیش‌بینی آن را می‌کردند، گفت: شاید خیلی‌ها برد تیم ما را پیش‌بینی می‌کردند، اما واقعاً بازی سختی را پشت سر گذاشتیم. این درست است که استقلال خوزستان در انتهای جدول قرار دارد، اما آنها نمایش خوبی داشتند. ما بازی سختی در پیش داشتیم و آقا یحیی هم قبل از بازی گفته بود که این مسابقه برای ما سخت است. با این حال خوشحالم که ۳ امتیاز مهم گرفتیم.

وی با اشاره به رقابت فشرده مدعیان قهرمانی در بالای جدول و اینکه شانس کدام تیم برای قهرمان شدن بیشتر است، عنوان کرد: از حالا که چیزی قابل پیش‌بینی نیست. چند تیم در بالای جدول دنبال قهرمانی یا کسب سهمیه هستند و پدیده هم جزو این تیم‌هاست. ما تیم خوبی داریم و قطعاً تلاش خواهیم کرد که تا آخرین هفته در کورس قهرمانی بمانیم.

دروازه‌بان پدیده با اشاره به حضورش در این تیم و انتخاب تیم پدیده تصریح کرد: خوشحالم که اینجا را انتخاب کردم. پدیده واقعاً تیم خوبی دارد و اینجا می‌توانم پیشرفت کنم و چیزهای زیادی از گل‌محمدی و فنایی یاد بگیرم. بازیکنان پدیده هم با یکدیگر رابطه‌ای صمیمی دارند و همین موضوع باعث شده که این تیم نتایج خوبی بگیرد.

این خبر حدود ۶ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.