سرمربی تیم فوتبال پنجاب هند گفت: اول از فدراسیون ایران تشکر می‌کنم که در هر شرایطی از ما حمایت کردند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، ساچین باداده سرمربی تیم فوتبال پنجاب هند در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل سایپا در مرحله مقدماتی (پلی‌آف) گروه B لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: اول از فدراسیون ایران تشکر می‌کنم که در هر شرایطی از ما حمایت کردند. ممنونم که در این مسابقات حضور داریم.

سرمربی تیم فوتبال پنجاب هند در مورد شناختش از تیم سایپا و علی دایی تصریح کرد: می‌دانیم سایپا بازیکنان بزرگی دارد و شخصیت بزرگی مانند علی دایی که سابقه حضور در لیگ قهرمانان اروپا را دارد این تیم را هدایت می‌کند. قطعا این تیم با راهنمای‌های علی دایی آمادگی رویارویی با ما است. باعث افتخار من است در مورد علی دایی صحبت کنم. خیلی خوشحالم او را می‌بینم چون او یکی از بزرگترین بازیکنان آسیا بوده و بهترین گلزن ایران و آسیا نیز است.

وی افزود: سایپا تیم خوبی است اما ما هم آمده‌ایم اینجا تا فوتبال بازی کنیم و امیدواریم بازی خوبی مقابل نماینده ایران انجام دهیم.

باباده در مورد تیم خود و اینکه آیا بازیکنی از این تیم در تیم ملی هند حضور دارد یا خیر گفت: تیم ما ۴ سال پیش تاسیس شد و نام و آوازه خوبی هم در هند داریم. ما یک سورپرایز غیرقابل پیش‌بینی برای هند بودیم و لقب تیم ما هم جنگجویان است. در مورد لیگ هند هم باید بگویم آی لیگ، لیگی متفاوت است. ما به اینجا آمده‌ایم فقط برای بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا. شخصیت محبوب تیم ما هم کاپیتانمان است که سابقه ۳ سال بازی در لیگ ایران را دارد.

سرمربی تیم فوتبال پنجاب هند در خصوص اینکه گفته می‌شود سرمربی پیشین این تیم از سمت خود استعفا داده است گفت: بله سرمربی سابق ما استعفا کرده اما به دلیل مسائل شخصی نه باشگاهی.

این خبر حدود ۶ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.