جواد اصغری‌مقدم، سرمربی تیم فوتسال سن‌ایچ ساوه معتقد است کیفیت لیگ برتر با خروج بازیکنان ملی‌پوش، پایین آمده است.

جواد اصغری‌مقدم در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره عملکرد تیم فوتبال سن‌ایچ ساوه در لیگ برتر فوتسال اظهار داشت: بقیه باید در خصوص عملکرد تیم ما قضاوت کنند اما به نظر من عملکردمان خیلی خوب بود. سن‌ایچ در سال اول حضور در لیگ برتر به مقام پنجم جدول رسید و فقط مسابقه ما در مرحله یک‌چهارم نهایی به بازی سوم کشیده شد. کار سایر دیدارها در دو بازی اول تمام شد.

وی با بیان اینکه تیمش در اولین سال حضور در لیگ برتر نتیجه خوبی گرفت، تصریح کرد: این ناشی از تلاش مدیران، عوامل کادر فنی و بازیکنان بوده است. مشکل خاصی با باشگاه پیدا نکردیم. مدیران باشگاه به قول‌های خود عمل کردند. پول‌ها به موقع پرداخت شد و امکانات هم در اختیار تیم قرار گرفت.

سرمربی - بازیکن تیم سن‌ایچ ساوه در پاسخ به پرسشی درمورد کیفیت لیگ برتر امسال خاطرنشان کرد: لیگ برتر امسال کیفیت خوبی نداشت. ما تا روز آخر با توپ‌ها مشکل داشتیم و اعتراض ما به جایی نرسید. بازیکنان شاخص و ملی‌پوش ایرانی به خاطر کمبود منابع مالی، ایران را ترک کردند و به تیم‌هایی از کشورهایی چون چین ملحق شدند. با خروج این همه بازیکن خوب، مشخص است که کیفیت لیگ هم پایین می‌آید. این اتفاق به خاطر نبود پول، امکانات، اسپانسر و پخش مستقیم کاملاً طبیعی بود.

« عوامل باشگاه سن‌ایچ ساوه به قدری خوب هستند که هر کسی دوست دارد اینجا کار کند.»، اصغری‌مقدم در مورد ادامه همکاری با باشگاه سن‌ایچ، ضمن بیان این جمله به تسنیم گفت: لیگ برتر برای ما به تازگی به پایان رسیده و هنوز صحبتی با مدیران باشگاه نداشتم. من دوست دارم با سن‌ایچ کار کنم و همه چیز در این باشگاه روی اصول پیش می‌رود، اما باید ببینیم چه اتفاقاتی در آینده رخ می‌دهد.

این خبر حدود ۵ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.