سرمربی تیم فوتسال بانوان نامی نو اصفهان پس از صعود تیمش به فینال گفت: در شرایطی به فینال راه پیدا کردیم که لیگ امسال به لحاظ فنی بسیار خوب بود.

شهناز یاری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: بازی سختی را برابر تیم دختران کویر کرمان در مرحله پلی آف داشتیم. اما خوشبختانه بازیکنان تیم به خوبی در دو بازی پلی آف برابر این تیم حاضر شده و به فینال راه پیدا کردیم.

وی افزود: در طول لیگ ۴ بار برابر تیم دختران کویر بازی برگزار کردیم که در هر ۴ بازی به پیروزی رسیدیم. تیم کویر از بازیکنان خوبی برخوردار است. آنها از تیمی هماهنگ برخوردار هستند.

سرمربی تیم فوتسال بانوان نامی نو ادامه داد: لیگ امسال به لحاظ فنی قابل مقایسه با سال‌های گذشته نیست. سال‌های گذشته بازیکنان ملی پوش در یکی دو تیم حضور داشتند اما در این فصل از رقابت‌ها بازیکنان ملی پوش در بین تیم‌ها پخش بودند. تا هفته‌های پایانی تیم‌های صعود کننده به پلی آف مشخص نبودند و تیم‌ها برای رسیدن به پلی آف جنگ داشتند. این باعث شده بود که لیگ امسال بسیار جذاب باشد.

یاری عنوان کرد: حذف تیم ملی حفاری که در مسابقات لیگ صدرنشین بود به دست تیم مس رفسنجان نشان از جذابیت لیگ و رقابت نزدیک تیم‌ها است.

وی تصریح کرد: تیم نامی‌نو و مس رفسنجان به فینال را پیدا کردند. تیم مس را به خوبی آنالیز کرده‌ایم. روی نقاط ضعف و قوت این تیم کار کردیم. تمام تلاش ما این است که عنوان قهرمانی را به دست بیاوریم و در اصفهان جشن قهرمانی را بگیریم.

این خبر حدود ۵ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.