کارلو آنچلوتی، سرمربی تیم فوتبال ناپولی معتقد است شاگردانش شایسته کسب پیروزی مقابل بنفش‌پوشان فلورانس بوده‌اند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، کارلو آنچلوتی که شاگردانش شب گذشته (شنبه) در چارچوب هفته بیست‌وسوم سری A ایتالیا در ورزشگاه آرتمیو فرانکی به نتیجه‌ای بهتر از تساوی بدون گل مقابل فیورنتینا دست نیافتند، پس از این بازی به شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت ایتالیا» گفت: ما در حالی دو امتیاز در این بازی از دست دادیم که به خاطر ارائه بازی هجومی از شروع تا پایان بازی، شایسته کسب سه امتیاز بازی بودیم.

وی افزود: از برخی جنبه‌ها ما عملکرد بی‌نقصی از خود به نمایش گذاشتیم، اما در زدن ضربات پایانی دقت لازم را نداشتیم. این درست است که ما هنوز مشکلاتی برای بازیسازی از خط دفاعی‌مان داریم، این در حالی است که فیورنتینا هم ما را تحت‌فشار قرار داد، اما ما به اندازه کافی هجومی بودیم که شایسته کسب پیروزی باشیم.

سرمربی ایتالیایی آبی‌پوشان ناپل همچنین در خصوص دو موقعیت گلزنی خوبی که مهاجم بلژیکی تیمش در این بازی به هدر داد، خاطرنشان کرد: مرتنس در موقعیت‌هایی که نصیبش شد، بدشانس بود. او موقعیت‌های را با حرکات انفرادی‌اش خلق کرد، اما ضربات پایانی‌اش دقت لازم را نداشت.

کارلو آنچلوتی که تیم تحت‌هدایتش با این تساوی فرصت کم کردن فاصله با یوونتوس صدرنشین را از دست داد و اکنون اختلافش با یوونتوس صدرنشین هشت امتیاز است (یوونتوس یک بازی هم کمتر دارد)، یادآور شد: چراغ امید ما برای کسب اسکودتو کم نور شد اما هنوز خاموش نشده است.

سرمربی ناپولی در پایان در خصوص وضعیت هافبک اسلواکیایی‌اش که در آستانه پیوستن به تیم دالیان ییفانگ چین است، گفت: من روز پنجشنبه با هامشیک خداحافظی کردم و دیگر او را ندیدم.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.