پیمان بابایی، مهاجم تیم فوتبال سومقاییت باکو گفت: دوست داشتم برای ادامه فوتبالم، یک چالش جدید را تجربه کنم و به اهداف بزرگ‌تری دست پیدا کنم.

پیمان بابایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره جدایی از ماشین‌سازی و پیوستن به سومقاییت باکو گفت: من دوست داشتم یک فضای جدید را تجربه کنم و لیگ آذربایجان هم بر خلاف تصور برخی‌، برای ایرانی‌ها لیگی ناآشنا نیست. فصل گذشته هم در لیگ قهرمانان اروپا، آرسنال آذربایجان به میدان رفت.

وی با بیان اینکه فوتبال آذربایجان نسبت به گذشته پیشرفت کرده است، خاطر نشان کرد: شرایط طوری برای من مهیا شد که برای ادامه فوتبالم، یک چالش جدید را تجربه کنم و به اهداف بزرگ‌تری دست پیدا کنم. دوست داشتم از جایی شروع کنم که هم‌زبان من باشند و خوشبختانه مشکلی از لحاظ زبان ندارم.

مهاجم تیم فوتبال سومقاییت باکو در ادامه افزود: امیدوارم از شهر تبریز و کشور ایران نماینده خوبی در فوتبال آذربایجان باشم. لیگ آذربایجان هشت تیمی است که هر تیم با تیم‌های دیگر چهار مسابقه انجام می‌دهد. این برعکس خیلی از لیگ‌های دنیاست که فقط به صورت رفت و برگشت با هم بازی می‌کنند، در لیگ آذربایجان تیم اول راهی لیگ قهرمانان اروپا می‌شود و تیم‌های دوم و سوم هم راهی لیگ اروپا می‌شوند.

بابایی درباره اینکه قرار است در چه پُستی بازی کند، گفت: قرار است در این تیم مهاجم نوک باشم، ولی می‌توانم به عنوان مهاجم چپ یا راست هم بازی کنم و این بستگی به شرایط تیم و خواسته‌های سرمربی دارد. امیدوارم که برای فوتبال ایران نماینده شایسته‌ای باشم.

این خبر حدود ۷ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.