با وجود تلاش‌های مدیر برنامه‌های مائورو ایکاردی برای افزایش دو برابری حقوق او، باشگاه اینتر به خواسته او تن نمی‌دهد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، نمایندگان باشگاه اینتر به زودی با واندا نارا، مدیر برنامه‌های ایکاردی ملاقاتی خواهند داشت تا با او درباره قرارداد جدید این مهاجم آرژانتینی مذاکره کنند. گفته می‌شود که حقوق پیشنهادی اینتر به ایکاردی ۷ میلیون یورو در سال است که هنوز پایین‌تر از رقمی است که واندا نارا می‌خواهد. به همین دلیل بود که او و دیگر نمایندگان ایکاردی اعلام کردند که تا حصول توافق برای تمدید قرارداد فاصله زیادی دارند.

اکنون اما نشریه کوریره دلواسپورت ایتالیا گزارش کرده است که نراتزوری سخت در تلاش است تا سرعت پیشروی مراحل اداری مربوط به تمدید قرارداد ایکاردی را افزایش دهد.

ایکاردی و همسرش تقاضای حقوق ۱۰ میلیون یورو در سال را دارند اما گزارش شده است که تنها پیشنهاد ارائه شده از سوی اینتر ۷ میلیون یورو به اضافه پاداش است و به ازای آن قرارداد او تا پایان ماه ژوئن سال ۲۰۲۳ تمدید خواهد شد.

در قرارداد ایکاردی با اینتر بندی وجود دارد که به او اجازه می‌دهد به یک تیم غیرایتالیایی ملحق شود به شرط آنکه آن تیم در یک بازی زمانی دو هفته‌ای از ابتدا تا میانه ماه جولای هر سال با او به توافق برسد و ۱۱۰ میلیون یورو هم به اینتر غرامت بدهد.

این خبر حدود ۵ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.