جمشید شاه‌محمدی، مربی تیم فوتبال استقلال جنوب گفت: امیدوارم اشتباهات داوری علیه تیم ما، یک جریان شکل گرفته نباشد.

جمشید شاه‌محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره تساوی تیمش برابر کارون اروند خرمشهر گفت: ما در این بازی از لحاظ فنی کاملاً برتر از حریف بودیم و آنها فقط با یک نصف موقعیت به گل رسیدند که مشکوک به آفساید بود. در همان ۱۰ دقیقه اول باید سه گل به حریف می‌زدیم، اما از فرصت‌ها استفاده نکردیم. در طول بازی هم فرصت‌های زیادی داشتیم که هدر رفت، ولی مسئله مهم این بود که بابت اشتباهات داوری به شدت ضرر کردیم.

وی ادامه داد: در این بازی داور دو یا سه پنالتی باید برای ما می‌گرفت. واضح‌ترین صحنه در دقایق پایانی بود که باقرپسند مهاجم ما در آستانه گل زدن با ضربه سر بود که در شش‌قدم توسط بازیکن حریف سرنگون شد، اما داور پنالتی نگرفت. من یک سؤال ساده دارم. چطور می‌شود که تماشاگران و ما از روی نیمکت این صحنه را دیدیم، اما داور که چند متر با صحنه فاصله داشت، آن را ندید؟

شاه‌محمدی همچنین خاطر نشان کرد: بازی‌های لیگ یک حساس است و حساسیت در بازی‌های تیم‌هایی که مدعی صعود هستند، بیشتر است. کمیته داوران باید در چیدمان داوران بیشتر دقت کنند. ما که تا حالا این داور را ندیده بودیم، او با سوت‌هایی که زد سر تیم ما را برید. ما تلاش زیادی می‌کنیم و نباید با اشتباهات وحشتناک داور، زحمات‌مان هدر برود.

مربی تیم فوتبال استقلال جنوب در خاتمه تصریح کرد: بازیکنان اروند با خطاهای مختلف مدام بازیکنان ما را می‌زدند و جالب بود داور حتی اخطار هم نمی‌داد. داوری به شدت ضعیف بود و اصلاً در حد این بازی نبود. امیدوارم دیگر چنین داورهایی را در بازی‌های‌مان نبینیم. در نیمه دوم ۹ دقیقه وقت تلف شده داشتیم، اما داور شش دقیقه وقت تلف شده در نظر گرفت. فقط امیدوارم اشتباهات داوری علیه استقلال جنوب یک جریان از قبل شکل گرفته نباشد.

این خبر حدود ۵ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.