سرمربی تیم ملی فوتبال امارات با وجود پیروزی تیمش برابر هند اعلام کرد تیمش برای بهتر شدن هنوز نیاز به کار کردن دارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم ملی فوتبال امارات امشب (پنجشنبه) با پیروزی ۲ بر صفر در دومین بازی خود برابر هند صدرنشین گروه A جام ملت‌های آسیا شد.

آلبرتو زاکرونی، سرمربی ایتالیایی تیم ملی فوتبال امارات در نشست خبری پس از بازی با هند گفت: بر خلاف بازی ناامید کننده در افتتاحیه جام ملت‌های آسیا برابر بحرین شروع خوبی داشتیم اما گاهی با سرعت تیمی هند مواجه بودیم و در نهایت شکل بازی خود را در نیمه‌دوم تغییر دادیم.

وی افزود: به بازیکنان امارات بابت ارائه بازی خوب و کسب پیروزی تبریک می‌گویم. فکر می‌کنم تیم ملی فوتبال هند در آینده حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت.

زاکرونی درباره مقایسه قدرت جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ با سال ۲۰۱۱ که در آن با تیم ملی ژاپن به جام قهرمانی دست یافته بود گفت: سیستم و سطح جام ملت‌های آسیا در سال ۲۰۱۱ با ۲۰۱۹ به طور کامل متفاوت هستند. سطح فنی تیم‌ها با آن سال‌ها تفاوت زیادی کرده و الان ۱۷ تیم آسیایی در جمع ۱۰۰ تیم برتر رنکینگ فیفا قرار دارند.

سرمربی تیم ملی فوتبال امارات در ادامه خاطرنشان کرد: هر بازی جام ملت‌های آسیا متفاوت است و امارات به دنبال بهبود عملکردش خواهد بود. ما نیاز به کارهای بیشتری برای بهتر شدن داریم. از هواداران اماراتی نیز به خاطر بازی نخست برابر بحرین عذرخواهی و بابت حمایت‌هایشان قدردانی می‌کنم.

استیون کونستانتین، سرمربی انگلیسی تیم ملی فوتبال هند نیز در این نشست خبری گفت: فکر می‌کنم فرصت‌های زیادی را در طول بازی برابر امارات برای رسیدن به گل به ویژه در نیمه‌اول خلق کرده بودیم. مشکل هند این بود وقتی فرصت‌ها را تبدیل به گل نمی‌کنید به عقب باز می‌گردید و تاوان آن را می‌پردازید. ما شایسته کسب نتیجه تساوی در این بازی بودیم اما وقتی فرصت‌ها را از دست بدهید باید تاوانش را هم پرداخت کنید.

این خبر حدود ۵ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.