بازیکن تیم ملی فوتبال ایران گفت: مهاجمان خوبی در تیم ملی وجود دارد و نگرانی بابت این موضوع وجود ندارد.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، سامان قدوس در مصاحبه ای بعد از دیدار برابر ونزوئلا گفت: بازی برابر ونزوئلا خیلی خوب و مفید بود و این تیم حریف خوبی بود.

قدوس ادامه داد: این تیم خیلی خوب بازی می کرد و می جنگید. اما من معتقدم باید بهتر بازی کنیم و البته شایسته برد بودیم .از موقعیت هایی که بدست آوردیم برای گلزنی به خوبی استفاده نکردیم. اگر از موقعیت‌هایمان به خوبی استفاده می کردیم می بایست با تعداد گل های بیشتری برنده مسابقه می شدیم. ما برای بازی بعدی باید آماده شویم و با مسابقات تدارکاتی بیشتری به مسابقات بزرگ جام ملتهای آسیا قدم بگذاریم.

ویافزود: نگرانی برای گل زدن مهاجمان در تیم ملی ندارم. ما مهاجمان خوبی در تیم ملی داریم و به هیچ عنوان مشکل گلزنی نخواهیم داشت. ما باید تلاشمان را بیشتر کنیم و هر روز عملکردمان بهتر از روز قبل باشد.

بازیکن تیم ملی فوتبال ایران در ادامه گفت: ما همیشه با مشکلاتی در زمینه آماده سازی سر و کار داریم که نمی دانم چگونه باید با آن کنار بیاییم. اما کادر فنی تیم ملی در هر اردو و تورنمنت تمام تلاش خود را برای افزایش تمرکز بازیکنان به کار می بندند که این برای ما خیلی خوب است.

وی در پایان افزود: من خیلی خوشحالم که اینجا هستم و در آستانه مسابقات بزرگ جام ملتهای آسیا هستیم. من با تمام وجودم می خواهم بازی ها و عملکرد خوبی در این مسابقات داشته باشم.

این خبر حدود ۶ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.