مهاجم تیم ملی گفت: ما به دنبال مطالبات یا پاداش نیستیم و تنها می خواهیم مشکلات برطرف شده تا تیم ملی موفقی داشته باشیم.

به گزارش خبرنگار مهر، کریم انصاریفرد در حاشیه آخرین تمرین تیم ملی قبل از پرواز به قطر گفت: تمرینات خوبی را انجام داده ایم و حالا باید خود را آماده کنیم تا روز سه شنبه به مصاف تیم ملی ونزوئلا برویم.

وی تأکید کرد: دو بازی مهم را که در فیفادی بود از دست دادیم و آن دو بازی می توانست کمک موثری به ما داشته باشد اما متأسفانه با مشکلاتی که در تیم ملی وجود دارد زمان را هم از دست داده ایم و حالا باید با بازی های باقیمانده خود را به مرز آمادگی کامل تا شروع جام ملت های آسیا برسانیم.

انصاریفرد در ادامه گفت: کادر فنی و بازیکنان تلاش زیادی از خود انجام می دهند تا بتوانند در جام ملتهای آسیا به قهرمانی دست پیدا کنند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا کینه توزی وجود دارد که به تیم ملی بها نمی دهند، گفت: بحث کینه توزی نیست اما من تعجب می کنم که چرا برای تیم ملی ارزشی قائل نمی شوند، تیم ملی ما در حال حاضر در رنکینگ آسیا مقام اول را دارد و این جایگاه باید حفظ شود و اگر می خواهیم به قهرمانی دست پیدا کنیم باید همه مسئولان دست به دست هم داده تا بتوانیم نمایش قابل قبولی از خود ارائه دهیم.

مهاجم تیم ملی در خصوص انتقادهایی که مسعود شجاعی کرده است، گفت: شجاعی کاپیتان تیم ملی ماست، حرف های او، حرف دل همه بازیکنان است، اگر مسعود انتقاد می کند از سر کینه توزی نیست، بلکه ناراحت تیم ملی است و نمی خواهد باز هم همانند چهل سال گذشته قهرمانی در جام ملت ها را از دست بدهیم.

وی تأکید کرد: انتظار ما از مسئولان این است که برای تیم ملی وقت گذاشته و آنچه را که در توان دارند برای موفقیت به کار بندند، نه اینکه ما را به حال خود رها کرده و تنها روزهایی که تیم نتیجه می گیرد به دنبال گرفتن عکس یادگاری باشند.

مهاجم تیم ملی در ادامه گفت: چرا باید ما در یک کشور دیگر بازی های تدارکاتی خود را انجام دهیم. برای ما دردآور است که بازی در یک کشور دیگر باشد و حتی بلیت و هتل ما را هم کشور قطر اوکی کند و ما از طریق آنها یک بازی دوستانه انجام دهیم. ایران کشور بزرگی است که همیشه بزرگ خواهد ماند و در دنیا به خاطر غیرت و شجاعت شناخته شده است اما این حس بدی است که ما برویم و در یک کشور دیگر بازی کنیم و آنها تمام هزینه های ما را تقبل کنند.

انصاریفرد در ادامه گفت: مشکلات ما در تیم ملی تنها پول یا پاداش نیست. ما قسم می خوریم که دنبال چنین چیزی نیستیم. ما شرایط مردم ایران را درک می کنیم، زیرا خودمان هم در اینجا زندگی می کنیم و می دانیم که الان کشور چه مشکلاتی دارد اما آیا از عراق کمتر هستیم که آنها با داشتن مشکلاتی بسیار بیشتر از ما هیچ وقت بازی های تدارکاتی خود را در کشورهای دیگر برگزار نمی کنند.

مهاجم تیم ملی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم بتوانیم در ادامه راه و با بازی های تدارکاتی که برایمان باقی مانده به مرز آمادگی رسیده و در جام ملت های آسیا از حیثیت و اعتبار فوتبال ایران دفاع کرده و بتوانیم پس از گذشت چهل سال، تیم ملی را به قهرمانی در جام ملت های آسیا برسانیم.

این خبر حدود ۶ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )