فوتبال جهان - یکی از دوستان سرمربی سابق تیم فوتبال آرسنال اعتراف کرد که این مرد فرانسوی می‌توانست سرمربی رئال مادرید و چند باشگاه دیگر شود.

خبرگزاری تسنیم، از روزی که آرسن ونگر به همکاری ۲۲ ساله‌اش با باشگاه آرسنال به عنوان سرمربی پایان داد، او بیکار بوده و هدایت هیچ تیمی را نپذیرفته است. با این حال او گفته است که احتمالاً از ماه ژانویه دوباره به دنیای فوتبال برمی‌گردد، چون قصد ندارد بازنشسته شود.

دوران مربیگری ونگر اگرچه به حضورش در آرسنال محدود نیست، اما بدون شک برای بسیاری از طرفداران فوتبال با آن دوران تعریف می‌شود. هرچند طبق ادعای چارلز ویه‌نووه، رئیس سابق باشگاه پاری‌سن‌ژرمن و دوست قدیمی ونگر، این مرد فرانسوی می‌توانست مربیگری در باشگاه‌هایی بزرگ‌تر از آرسنال را هم تجربه کند.

نشریه موندوی اسپانیا به نقل از ویه‌نووه نوشته است: دو باشگاه همیشه خواهان استخدام ونگر به عنوان سرمربی بودند. یکی از آنها بایرن مونیخ بود، چون ونگر به چهار زبان مسلط است و مشکلی برای ارتباط برقرار کردن با بازیکنان این تیم ندارد. همچنین یادم هست که در ایتالیا هم یک سالن ورزشی بود که او به آنجا رفت تا با رئال مادرید مذاکره کند، اما ترجیح داد که در آرسنال بماند.

رئیس سابق باشگاه پاری‌سن‌ژرمن که پیوستن ونگر به این باشگاه را غیرممکن نمی‌داند،‌ ادامه داد: من فکر می‌کنم که ونگر می‌تواند به پاری‌سن‌ژرمن خدمات بزرگی ارائه کند، اما نه به عنوان یک رئیس، چون رئیس فعلی باشگاه ناصر الخلیفی به خوبی دارد وظایفش را انجام می‌دهد. با این حال باشگاه‌های بزرگ، رهبران بزرگ می‌خواهند. یک باشگاه بزرگ فقط از بازیکنان بزرگ تشکیل نمی‌شود. ضمن اینکه هواداران پاریسی‌ها ونگر را خیلی دوست دارد.

این خبر حدود ۷ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.