شاهین بیانی، کاپیتان پیشین تیم فوتبال استقلال اعتقاد دارد که بازیکنان خارجی این تیم در حد لیگ برتر ایران نیستند.

شاهین بیانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره عملکرد استقلال در این فصل که در حد انتظار نبوده است، گفت: مشکلات استقلال قبل از شروع فصل شروع شد که مدیرعامل قبلی استعفا کرد و بازیکنان تأثیرگذاری هم جدا شدند. بازیکنان خارجی هم که به استقلال اضافه شدند در حد لیگ برتر ایران و نام استقلال نیستند. بازیکن خارجی باید از بازیکنان داخلی کیفیت بالاتری داشته باشد و باید بازیکنان خارجی سپاهان را مثال بزنم که می‌بینید در بازی‌ها چه عملکردی دارند. مهاجم سپاهان در بازی با استقلال یک گل سه امتیازی زد، ولی بازیکنان خارجی استقلال تا الان نمایش مثبتی نداشته‌اند.

وی در ادامه همچنین بیان کرد: حالا که کمیته فنی استقلال با حضور تعدادی از پیشکسوتان تشکیل شده، بهتر است که این کمیته برای جذب بازیکنان خارجی حکم یک فیلتر را داشته باشد و اعضای کمیته فنی هم در مورد جذب بازیکنان خارجی نظر بدهند. شفر باید در نیم‌فصل تکلیف بازیکنان خارجی را مشخص کند. استقلال باید نفراتی را جذب کند که تأثیر مثبتی داشته باشند.

مدافع پیشین تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این پرسش که «آیا استقلال برای قهرمانی در لیگ برتر شانس دارد؟»، خاطرنشان کرد: به عقیده من تیم شفر هنوز هم شانس قهرمانی دارد، ولی مهم این است که چند بازیکن خوب به تیم اضافه شوند تا استقلال بتواند خیلی زود امتیازهای از دست رفته را جبران کند.

این خبر حدود ۶ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )