ناظم الشریعه: تورنمنت اسلواکی به آمادگی بازیکنان کمک می کند/

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، سید محمد ناظم الشریعه، سرمربی تیم ملی فوتسال درباره برگزاری اردوهای تدارکاتی گفت: پس از لغو اردو و بازی دوستانه برابر قزاقستان، با رایزنی هایی که صورت گرفت قرار شد در کشور اسلواکی با تیم های روسیه و اسلواکی دیدار هایی را برگزار کنیم.

وی گفت: سه مرحله اردوی تدارکاتی تا پیش از اعزام به تورنمنت سه جانبه اسلواکی خواهیم داشت و بعد از مسابقات لیگ، اردوهای خود را  آغاز می کنیم. در حال حاضر اردوهای تدارکاتی با ترکیبی از بازیکنان جوان و با تجربه برگزار می شود و از اردوی بعدی نیز لژیونرها به تیم ملی فوتسال اضاف می شوند تا بازیکنان تمرینات جدی تری را برگزار کنند.تمام تلاش خود را به کار می گیریم تا بازیکنان را در شرایط خوبی قرار داشته باشند و بتوانیم با آمادگی خوبی در تورنمنت فوق حضور یابیم. در واقع ملی پوشان علاوه بر کسب تجربه، در بازیهای تدارکاتی محک می خورند و معتقدم تورنمنت اسلواکی به آمادگی بازیکنان کمک می کند.

وی در ادامه بیان کرد: پس از این تورنمنت بازی با صربستان  را پیش رو داریم تا پرونده تمرینات تیم ملی فوتسال در سال ۲۰۱۸ بسته شود. در سال جدید نیز اردوهای تدارکاتی برگزار می شود تا آماده شرکت در مرحله مقدماتی ۲۰۱۹ در مهر ماه شویم.

این خبر حدود ۶ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.