امید نورافکن، بازیکن تیم فوتبال امید گفت: تا نیم فصل زمان باقیمانده و می‌توانم تصمیم خوبی بگیرم.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، امید نورافکن که برای تماشای دیدار دوستانه تیم ملی فوتبال برابر ترینیداد و توباگو در ورزشگاه آزادی حضور یافته بود، گفت: برای حمایت از تیم ملی بزرگسالان به ورزشگاه آمدیم. امیدوارم تیم ملی در این بازی پیروز شده و بهترین نتایج را در جام ملت‌های آسیا کسب کند.

وی در مورد اینکه خیلی زود ورزشگاه را ترک کرد، گفت: برنامه و جلساتی دارم که باید به آن برسم. فردا تمرین تیم امید را در پیش داریم و یک بازی دوستانه با عمان خواهیم داشت که به آماده‌سازی ما کمک می‌کند.

بازیکن تیم فوتبال شارلوای بلژیک در خصوص اینکه گفته می‌شود به دلیل عدم بازی در تیم بلژیکی در نیم فصل جدا خواهد شد، گفت: یکی دو ماه دیگر به نیم فصل و ژانویه باقیمانده و مطمئنا می‌توانم تصمیم خوبی بگیرم. هنوز چیزی مشخص نیست و اگر شرایط خوب باشد، می‌مانم.

نورافکن در خصوص بحث بازگشت به استقلال عنوان کرد: اصلا چیز خاصی نبوده است. فقط و فقط می‌خواهم خوب تمرین کنم تا جای ثابتی در ترکیب شارلوا داشته باشم. شرایط فوتبال اروپا فرق می‌کند. باید صبر و تلاش کرد تا بازی برسد و تیم‌های اروپایی بازیکن را ببینند.

وی در واکنش به حضور علیرضا منصوریان در ذوب‌آهن و شایعه قرار گرفتنش در لیست سرمربی سابقش گفت: علی آقا (منصوریان) به گردن ما حق دارند و امیدوارم در ذوب‌آهن بهترین نتایج را کسب کرده و همیشه موفق باشند. الان شرایطم فرق می‌کند و به فکر تمریناتم هستم.

این خبر حدود ۶ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.