کمیته فنی باشگاه استقلال و وینفرد شفر بر سر حضور یک دستیار در کادر فنی به توافق نرسیده‌اند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، یکی از بحث‌های اصلی این روزهای باشگاه استقلال، حضور یک دستیار جدید در کادر فنی وینفرد شفر است. سانیاک مربی اهل چک استقلال به دلیل آنچه که بیماری مادرش عنوان کرد، از استقلال جدا شد و شفر بدون حضور او فصل جدید مسابقات را آغاز کرد. با گذشت زمان و با توجه به نتایج ضعیف استقلال، بحث‌های زیادی در رابطه با حضور یک دستیار جدید در کادر فنی مطرح شده، کسی که بتواند به لحاظ فنی به سرمربی آلمانی استقلال کمک کند.

اگر چه نام‌هایی چون فرهاد مجیدی، مجتبی جباری، مجید صالح، مجید نامجومطلق و ... مطرح شد، اما شفر هیچ تصمیمی نگرفت و تا این لحظه نظری نداده است. کمیته فنی باشگاه استقلال اعتقاد دارد که شفر به لحاظ فنی باید تقویت شود، اما سرمربی آلمانی آبی‌پوشان واکنشی نشان نمی‌دهد. نام‌های زیادی مطرح می‌شوند و کمیته فنی نیز با برخی افراد مختلف جداگانه صحبت کرده تا در صورت توافق با او، سراغ شفر رفته و با سرمربی آلمانی صحبت کنند.

تیم شفر نیاز به بازیکن جدید دارد یا همدلی؟

تا این لحظه سیاست کمیته فنی باشگاه استقلال حضور یک دستیار در کادر فنی بوده، اما شفر موافقت نکرده است. علی خطیر معاون ورزشی باشگاه استقلال روز گذشته در گفت‌وگو با رادیو تهران گفته بود که اگر شفر بخواهد، کادر فنی را تقویت می‌کنند. باید دید در نهایت شفر زیر بار حضور دستیار در کادر فنی خود می‌رود یا با همین کادر ادامه خواهد داد.

این خبر حدود ۶ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.