فوتبال جهان - مدیر سرویس امنیت فدرال روسیه از مشارکت ۳۵ کشور در تأمین امنیت جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت شبکه تلویزیونی روسیه ۲۴، الکساندر بورتنیکوف می‌گوید سازمان‌های امنیتی ۳۵ کشور در طول برگزاری دیدارهای جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال برای تأمین امنیت در روسیه شرکت کردند.

الکساندر بورتنیکوف، مدیر سرویس امنیت فدرال روسیه در این رابطه اظهار داشت: در مسیر آماده‌سازی و حصول اطمینان از امنیت جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال ۳۵ سرویس امنیتی و سازمان‌های انتظامی خارجی مشارکت داشتند. بیشترین حضور سرویس‌های امنیتی خارجی باعث شد تا امنیت ورزشکاران در طول این رقابت‌ها به خوبی تأمین شود.

وی افزود: به طور طبیعی ما از این تجربه انباشته شده برای حصول اطمینان از تأمین امنیت سایر رقابت‌های بین‌المللی ورزشی در روسیه به ویژه بازی‌های سال آینده دانشجویان جهان بهره خواهیم برد.

نیکولای پاتروشف، دبیر شورای امنیت روسیه نیز روز گذشته (چهارشنبه) در نشست افتتاحیه رؤسای سرویس‌های امنیت فدرالی و سازمان‌های قانونی مرتبط این کشور گفت: امکان جلوگیری از حملات تروریستی از طریق تعامل با سرویس‌های امنیتی خارجی همکار وجود دارد. نمونه قابل‌ توجه نیز همکاری موفقیت‌آمیز بین‌المللی در طول میزبانی دیدارهای جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال در روسیه است. در طول این رقابت‌ها تلاش‌های مشترکی برای کشف حمله‌های تروریستی صورت گرفت.

جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال در روزهای ۲۴ خرداد تا ۲۴ تیر ماه سال جاری در ۱۲ ورزشگاه ۱۱ شهر روسیه برگزار شد که با قهرمانی تیم ملی فرانسه پایان یافت.

جزئیات جدید حمله‌های تروریستی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه استفاده از مدل روسی پاسپورت‌های هواداری در جام ملت‌های ۲۰۲۰ اروپا

این خبر حدود ۲ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.