عباس هاشم‌پور، مربی تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان مدعی است، لیست این تیم باعث تعجب تیم‌های حاضر در مسابقات جام بین قاره‌ای شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون، عباس هاشم پور اظهار داشت: با وجود اینکه مسابقات جام بین قاره‌ای دومین رویداد بزرگ جهانی این رشته است، اما هدف یک سال اخیر دپارتمان فوتبال ساحلی و کادرفنی تیم ملی بر این اساس پایه‌ریزی شده بود که برترین بازیکنان استعدادیابی شده را برای حضور در این مسابقات به تیم دعوت کنیم و به آنها میدان بدهیم تا برای مسابقات قهرمانی آسیا و انتخابی جام جهانی که در اسفندماه برگزار می‌شود، آماده شوند.

وی ادامه داد: برترین تیم‌های جهان به دوبی آمده‌اند تا برای کسب قهرمانی بجنگند. خوشبختانه ما هم پیش از اعزام به دوبی، اردوی بسیار خوبی را در پرتغال برگزار کردیم که تأثیر بسزایی در رسیدن به اهداف تکنیکی و تاکتیکی موردنظرمان داشت. پس از حضور در دوبی و پیش از شروع مسابقات، با صحبتی که با مربیان تیم‌های حریف داشتیم همه آنها از لیست تیم ملی ایران ابراز تعجب می‌کردند. اما اکنون تنها با گذشت دو روز از مسابقات بابت داشتن چنین تیم جوان و قدرتمندی به ما تبریک می‌گویند.

هاشم‌پور افزود: در بازی نخست به مصاف آمریکا رفتیم و با اینکه این تیم کاملاً فیزیکی است، اما بازیکنان تمام نکاتی را که از سوی کادرفنی گوشزد شده بود، به اجرا گذاشتند. در دومین بازی به مصاف تاهیتی رفتیم که این تیم از قدرت بسیار بالای بدنی و تاکتیکی برخوردار است و در جلسه فنی پیش از مسابقه نکات ضعف و قوت این تیم را برای بازیکنان تشریح کردیم. کسب پیروزی برابر تاهیتی بسیار سخت است، چراکه این تیم تا آخرین ثانیه‌های بازی دست از تلاش بر نمی‌دارد اما خوشبختانه در نهایت موفق شدیم تا این تیم را که در ادوار گذشته نتیجه را به آنها واگذار کرده بودیم، شکست بدهیم. پیروزی اصلی برای کادرفنی این است که با جوان‌هایی که به تیم اضافه کرده‌ایم و با عملکرد خوب تیمی توانستیم آمریکا و تاهیتی را از پیش رو برداشتیم.

وی تاکید کرد : هدف اصلی ما حضور در فینال مسابقات جام بین قاره‌ای است. به همین دلیل بازی امشب برابر روسیه بسیار سخت خواهد بود. این تیم قدرتمند و تاکتیکی است و کسب سه امتیاز امشب تأثیر زیادی در رسیدن ما به فینال دارد. البته هیچ ترسی برای تقابل با این تیم نداریم و مطمئن هستم که روسیه به دلیل شناخت کمی که از ترکیب جدید ایران در این رقابت‌ها دارد، دچار واهمه است. متأسفانه پیمان حسینی و محمد احمدزاده دچار مصدومیت هستند که در این بین شرایط احمدزاده بدتر است و روز گذشته مقابل تاهیتی و برای بازی امشب مقابل روسیه وی را در ترکیب نخواهیم داشت.

این خبر حدود ۵ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.