فوتبال جهان - ماسیمیلیانو آلگری از تیمش انتظار ارائه بهترین بازی ممکن را مقابل منچستریونایتد دارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ماسیمیلیانو آلگری در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل منچستریونایتد در چارچوب حساس‌ترین جدال شب اول هفته سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا ادعا کرد از بازیکنانش انتظار بهترین عملکرد ممکن را دارد.

سرمربی یوونتوس در این باره گفت: بازی مهمی در پیش داریم و در صورت پیروزی می‌توانیم به صعود فکر کنیم. آن‌ها تیم بسیار قدرتمند و فیزیکی هستند. باید از نظر فنی خیلی خوب کار کنیم. منچستر، فقط پوگبا نیست. بسیاری از بازیکنان جوان در این جدال تعیین کننده هستند. آن‌ها مارسیال، پوگبا و رشفورد را دارند و ما هم دیبالا، برناردسکی، کانسلو و بنتانکور را. این‌ها جوانانی هستند که آینده فوتبال دنیا را تشکیل می‌دهند.بازی در اولدترافورد مقابل تیم بزرگ منچستر، برای ما امتحان خوبی است. رقیب ما از نظرفنی تیم بسیار خوبی نشان می‌دهد و در فاز هجومی سرعت زیادی دارد. علاوه بر این مربی باتجربه‌ای به نام ژوزه مورینیو را در اختیار داد و به همین خاطر باید از نظر فنی خیلی خوب ظاهر شویم.

آلگری در ادامه افزود:مانژوکیچ در هر صورت بازی نمی‌کند و خدیرا و امره جان هم به همین ترتیب در میدان حضور نخواهند داشت. مشکل مانژوکیچ جدی نیست و کمی درد در مچ پایش داشت. امیدوارم هرچه زودتر او را دوباره در اختیار داشته باشم. خدیرا هم هفته آینده به تیم برمی‌گردد اما زمان بازگشت امره جان را نمی‌دانم. باید وقتی صاحب توپ هستیم مراقب باشیم چراکه منچستریونایتد روی توپ‌های بلند خطرناک است. می توانیم با ۳ دفاع بازی کنیم اما چون ممکن است گیج شویم، ترجیح می‌دهم با همان ۴ مدافع به میدان برویم.

این خبر حدود ۶ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.